Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кликове: 3
Приходи: 1 цент

:(

Бе на мен това ми е много интересно и при мен се получава.Значи или се плаща по 0.003 за клик или са безплатни :lol:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре кога един клик излиза невалиден, защото днес и аз имах един такаъв проблем с първите 3 клика :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аз съм баш новобранец в това но темата ми харесва и доста научих благодаря на всички колеги и за много години да ви се плащат сайтовете
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Леле леле, да Ви се похваля.......... вчера $1.27 ....днес $1.58.....брех ...отчетох първите приходи :) е това разбирасе е нищо за Вас, но аз се кефя много :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Леле леле, да Ви се похваля.......... вчера $1.27 ....днес $1.58.....брех ...отчетох първите приходи :) е това разбирасе е нищо за Вас, но аз се кефя много :)

Еми ако е от кликвания на потербители по тяхно желание е много добре
Малко се съмнявам де... :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От потребите ли са....по тяхно желание....само че два дена :( няма , което май не е добре :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Използвал съм го и не останах кой знае колко доволен... бях си подбрал доста добра ниша и от easytrader направих повече от колкото Adsense
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да попитам собствениците на български сайтове... забелязвате ли драстичен спад през последната седмица? Просто почвам да си мисля, че колкото повече кликове получавам на сайта, толкова повече ctr пада :( За мен не е нормално ctr 2,40% и еcpm 0,28 us$... а при вас как е?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Моля ви, драги сайт-оунъри и мейнтейнъри и криейтъри и фючър фаундъри. НЕ СИ ПРОДАВАЙТЕ трафика на adsense. Има стотици други начини - в пъти по-печеливши и възвръщаеми от adsense, а и дори от PPC и то за почти всяка ниша/тематика. Недейте да живеете с хронична мечта за нов телефон или 10 годишна кола-кочина от Италия. Седнете, направете си дълго сериозно проучване и тестове и си намерете мястото под слънцето в Интернет. adsense е просто обирджииство на трафик за жълти стотинки.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Има ниши в AdSense, които са доста печеливши (за издателите). Последно време трафика ми към сайтовете с AdSense съм го занемарил (експериментирам други методи) и нямам наблюдения, но миналата година имаше добро съотношение посетители/печалба.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Моля ви, драги сайт-оунъри и мейнтейнъри и криейтъри и фючър фаундъри. НЕ СИ ПРОДАВАЙТЕ трафика на adsense. Има стотици други начини - в пъти по-печеливши и възвръщаеми от adsense, а и дори от PPC и то за почти всяка ниша/тематика. Недейте да живеете с хронична мечта за нов телефон или 10 годишна кола-кочина от Италия. Седнете, направете си дълго сериозно проучване и тестове и си намерете мястото под слънцето в Интернет. adsense е просто обирджииство на трафик за жълти стотинки.
нещо ме обърква линка в подписа. Все вие не правите ли консултация за adwords или не съм разбрал правилно от сайта
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Нем, ние не се занимаваме с комерсиални услуги до колкото това касае аудиторията на този форум :}
 
Re: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Просто почвам да си мисля, че колкото повече кликове получавам на сайта, толкова повече ctr пада :(
Може би си имал предвид, че eCPM пада при повече кликове?
При еднакъв трафик и повече кликове... CTR няма как да падне :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Сега гледам в емейла си съм получил писмо от адсенсе ,че трябва да си подновя полицата за поверителност или там както се казва до 8 април .. а аз в никой от сайтовете/блоговете си нямам privacy policy ...някой може ли да ми помогне - как аджеба да си направя тия полици за всеки един от мойте блогове. Ако може пишете ЛС .


Благодаря ви предварително :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Днешните приходи: 0,05 US$
Кликвания: 12



Е, не... :oops:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

пак си по добре от мен: "Сметката е Прекратена
Понастоящем Вашият AdSense профил, асоцииран с тези данни за вход, е дезактивиран..." :(
 

Горе