Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

По принцип трябва да е в реално време, но понякога отнема до 2 часа.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не, не е в реално време.. поне при мен!
Но и не е на 2 часа, по-малко, но незнам с точност защото през опреелно време гледам и не мога да разбера кога се е обновило.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ще може ли да кажеш 1 час където се обновява например: 17:05 ч да мога да хвана някоя нишка да следя
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Нямам представа дали всички профили се обновяват в едно и също време. Моят например всеки ден се нулира в 10.00 часа преди обяд българско време. Това е полунощ по тихоокеанско американско време. Дали за другите профили е така не мога да кажа.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

На мене днеска към 12:00 се занули и до момента малко над 1 Евро...
Иначе има ли такси при изплащане? Отдържат ли ми... и колко?

Да добавя само...
Мога ли да избирам други банери няколко дена все едни и същи ми показва и са банални вече... потребителите не проявяват интерес, и се налага
да правя нов банер със текстово съдържание да им привлича внимание...
Някакви идеи как мога да сменя тея банери и да показва други.... всеки 2ри банер е на Ikariam, Зелена имперсия
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Как да активирам Видео рекламите от гугъл - четах и четах, но никъде не пише за видео реклама ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

На мене днеска към 12:00 се занули и до момента малко над 1 Евро...
Иначе има ли такси при изплащане? Отдържат ли ми... и колко?

Да добавя само...
Мога ли да избирам други банери няколко дена все едни и същи ми показва и са банални вече... потребителите не проявяват интерес, и се налага
да правя нов банер със текстово съдържание да им привлича внимание...
Някакви идеи как мога да сменя тея банери и да показва други.... всеки 2ри банер е на Ikariam, Зелена имперсия

Такси при изплащането на парите няма, освен ако не си заявил изплащане чрез чек гарантирана експресна доставка - тогава има такса 15 евро.
Можеш да контролираш банерите единствено като забраниш определени сайтове да се рекламират в твоя. Друг начин няма. Според мен не е препоръчително да си правиш рекламен елемент само с графичен банер. За българия тези реклами са малко и наистина ще ти се въртят едни и същи непрекъснато. Направи си рекламен елемент в който е позволено и банерна и текстова реклама, така ще се въртят повече реклами.
За да бъде наистина всичко както трябва и да имат интерес потребителите към рекламата трябва да имаш адекватно и оригинално съдържание и то трябва да е повечко за да се показват сравнително добри реклами. Ако отскоро си сложил Адсенс на сайта трябва да имаш предвид, че на гугъл му трябва известно време за да определи за какво става въпрос в сайта ти и да насочи подходящи реклами, така че бъди търпелив и изчакай две-три седмици. Каквито и промени да направиш в сайта и рекламите, те не се отразяват веднага. Трябва време.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси... значи до скоро правех по 50-60 клика дневно.. в момента са над 110-20 последните няколко дни, и изведнъж започнаха да излизат други банери.
Това, че са се покачили кликовете има ли нещо общо?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Привет,
искам да попитам дали ви се е случвало да имате определен брой кликвания и 0$. Това нормално ли е? Сайтът ми е нов, на 3 дена е още...възможно ли е това да е причината.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Случва се и на 3 години да ти е сайтът.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

http://www.predpriemach.com/member.php?u=5430filifionka може да показваш социални реклами... избери опцията да не се показват
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря за хелпа. Сега ще видя какво мога да направя.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

Един леко отклоняващ се въпрос.

Как стоят нещата с Google Adsense в Флаш игрите.
Моля запознатите да дадът мнение.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Искам да ви попитам - какви горе долу приходи правите реално от гуугъл адсенс и колко са посещавани сайтовете ви.

Моят сайт е с около 130-140 реални потребители на ден, но рекламите, които пуска гуугъл са ужасни. Само някакви онлайн игри, които дават по 0.01 цента и е голям амйтап.:(
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, направен е превод от гугъл към уестърн юнион, но ми е малко чудно какво да нося да ги взема.
Пише ми следното.

Можете да получите плащането си в деня след изпращането му на горепосочената дата
Когато отидете да го вземете от местния представител на Уестърн Юниън, не забравяйте, че ще Ви трябват:
  • сумата, на която възлиза плащането;
  • контролният номер на паричния превод (MTCN) за това плащане;
  • официален документ за самоличност (паспорт, шофьорска книжка, лична карта и т.н.);
  • информация за изпращача: Google Ireland Ltd.
    Gordon House
    Barrow Street
    Dublin 4
    Ireland

какво ще рече точка 1 от нещата, които да нося.. и в ква валута ще ми ги дадат.
какви и от къде да взема всички данни?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,
някои може ли да ми каже, дали Adsense приемат сайтове търсачки?Търсачката е насочена само в една сфера, а не е като Гугъл с всякакво съдържание.
Мерси
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Сферата е спортна.Предимно футбол, няма нищо общо със залагания или какъвто и да е хазарт.
 

Горе