Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Можеш да кандидатстваш, но както казах шанса да те одобрят е малък. Трябва ти първо много съдържание, ако е уникално + за теб. Опитай с 20-30 статии някакви, ако не се получи наблегни на някой wordpress сайт, пак е безплатна платформа, но мини на собствен домейн и хост може все още да има и безплатни такива.

Има домейни по 5-6лв, както и хостинги от по 3-4лв на месец.
Ако не си готов/а да инвестираш поне тази сума то изобщо по-добре се откажи, не е сериозно.
Хостингите за по 3-4 лв. са много бавни да издържат WordPress със новинарски статии. Не бих го препоръчал това на никого. Да не говорим и че УордПреса ще го свалят за отрицателно време.

Също бих съветвал, тези които искат да кандидатстват за АдСенс да избягват писане на статии, които могат да засегнат някого, и задължително сложете плъгин или направете кода така, че да изисква да си спре АдБлокера преди да продължи. Много хора ще баунснат, но тези които са наистина заинтересовани и уважават труда ви — ще си паузират АдБлокъра на вашия сайт.
 
Хостингите за по 3-4 лв. са много бавни да издържат WordPress със новинарски статии. Не бих го препоръчал това на никого. Да не говорим и че УордПреса ще го свалят за отрицателно време.

Също бих съветвал, тези които искат да кандидатстват за АдСенс да избягват писане на статии, които могат да засегнат някого, и задължително сложете плъгин или направете кода така, че да изисква да си спре АдБлокера преди да продължи. Много хора ще баунснат, но тези които са наистина заинтересовани и уважават труда ви — ще си паузират АдБлокъра на вашия сайт.

Обсъждахме домейни, не хостингите. Иначе, да. За 3-4лв хостинг няма как да върши чудеса и няма как да се очаква кой знае какво от него!
 
Обсъждахме домейни, не хостингите. Иначе, да. За 3-4лв хостинг няма как да върши чудеса и няма как да се очаква кой знае какво от него!

Хм.
Има домейни по 5-6лв, както и хостинги от по 3-4лв на месец.

NEROMARE каза:
Хостингите за по 3-4 лв. са много бавни да издържат WordPress със новинарски статии. Не бих го препоръчал това на никого.

Прекомерна употреба на Марихуана --> загуба на памет и забравяне на важни събития в живота. :rolleyes:
 
Последно редактирано:
Значи се върнахме на изходната точка. "Плати си свой домейн за да вадиш пари от блог." Наистина ли не могат да се вадят пари от блог, позициониран в blogspot?
 
Какво ти пречи да дадеш пари за домейн. 20-30-50 лв. за година пари ли са? Можеш да си ползваш и блогспота, даже се класира по-добре от WP сайтовете, но нямаш ли домейн, който да наложиш като бранд, няма да изкарваш пари :)
 
Колко ви е цтр и срс на български трафик от фейсбук
 
Някой да е имал проблеми с получаване на плащане от Адсенс този месец? В банката ми отказаха , защото Адсенс сложили 2 имена и Western Union вече изисквали 3....
 
Някой да е имал проблеми с получаване на плащане от Адсенс този месец? В банката ми отказаха , защото Адсенс сложили 2 имена и Western Union вече изисквали 3....

Проблема е стар и е от поне 1 година, решението е да тестваш в познато чейндж или в настройките ама къде беше ще те излъжа...
 
Проблема е стар и е от поне 1 година, решението е да тестваш в познато чейндж или в настройките ама къде беше ще те излъжа...
Досега в Пощенска нямаше проблем , сега нещо били сменили по думите на служителката (не се знае дали е достоверно).
 
Намерих от къде се сменя в Адсенс (Payments->Manage payment methods), сложих на Surname 2ро и 3то име ...защото няма поле middle name. Ще видим следващото плащане дали ще е ок , а това ще седи така докато не ги върнат парите в акаунта.
 
Това с банката е отпреди 2 години и повече, но се заяждат само за по-големи суми. Аз си ги тегля от чейндж и няма проблем, то основно кода е важен, но в банката са малоумници. Кажи ако става така с имената :)
 
Това с банката е отпреди 2 години и повече, но се заяждат само за по-големи суми. Аз си ги тегля от чейндж и няма проблем, то основно кода е важен, но в банката са малоумници. Кажи ако става така с имената :)
След месец , за това сегашното плащане(то си е наредено с 2 имена) ще ходя и до чейндж да видим дали ще го пуснат.
 
Намерих от къде се сменя в Адсенс (Payments->Manage payment methods), сложих на Surname 2ро и 3то име ...защото няма поле middle name. Ще видим следващото плащане дали ще е ок , а това ще седи така докато не ги върнат парите в акаунта.
SURNAME ти е второ име middle name НЯМА! Name, surname, family или last name, както е вярно и Name, father's name, shurname
 
Последно редактирано:
Surname е фамилия , не второ.
Ппрегледай пълното значение на думата, принципно означава и двете, зависи в какво изречение се използва. Но иначе Father's Name - презиме (башино), а за фамилия също и Last name рядко се ползва. И аз съм прав ;)
 
Някой ползва ли автоматичните реклами на Адсенс? Имате ли някакви впечатления? Интересно ми е какъв CTR постигат...
 

Горе