Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

След като сте роднини - просто ползвайте твоя адсенс код. В статистиките ясно се вижда , кой сайт , колко е направил като пари.
Но, нали колегите казват, че не е добре да има много сайтове в един профил?И Гугъл дава преимущество на един -два сайта от профила, а другите страдат. Това е причината, моят роднина, пък и аз, да не искаме да сме в един акаунт.
 
да се регистрира на адреса на който работи за да може да си получи после писмото, на комшията, варианти 1001
 
Но, нали колегите казват, че не е добре да има много сайтове в един профил?И Гугъл дава преимущество на един -два сайта от профила, а другите страдат. Това е причината, моят роднина, пък и аз, да не искаме да сме в един акаунт.

Ясно е, че и двата акаунта ще са твои и искаш да правиш схеми :D Ползваш чуждо ИП и адрес за потвърждение...
 
Ясно е, че и двата акаунта ще са твои и искаш да правиш схеми :D Ползваш чуждо ИП и адрес за потвърждение...
Аз имам семеен бизнес и ползваме 3 акаунта на 3 различни сайта от едно и също място, не виждам защо това да е проблем!
Познавам Салим и Амет дето цъкат с още 10 мааанета в една интернет зала и имат 20 акаунта (примерно) Адреса за потвърждение също съм ползвал вече 3 пъти един и същ адрес ( просто на други адреси ми гепат писмата, или се губят ) и нямах проблеми. Кви схеми да направи човека с 2 акаунта... Пред ГОшко трудно минават схемите :D
 
Аз имам семеен бизнес и ползваме 3 акаунта на 3 различни сайта от едно и също място, не виждам защо това да е проблем!
Познавам Салим и Амет дето цъкат с още 10 мааанета в една интернет зала и имат 20 акаунта (примерно) Адреса за потвърждение също съм ползвал вече 3 пъти един и същ адрес ( просто на други адреси ми гепат писмата, или се губят ) и нямах проблеми. Кви схеми да направи човека с 2 акаунта... Пред ГОшко трудно минават схемите :D
Възхищавам се на художниците и сценаристите на соц. списанието Дъга.
12806084_10153553780549492_3344346289373900258_n.jpg
 
Някой от форума знае ли как се слага такъв вид реклама, и дали е против политиката на AdSense?
GIF
 
Как е при вас напоследък РПМ? При мен вместо да се вдигат, пада надолу - а вече лятото отмина. Виждате ли някакъв сериозен спад? Споделете
 
Даже леко пълзи нагоре. Естествено ако се сравнява с 2 години назад е наполовина надолу.
Просто има много неща които влияят в момента - мобилен трафик около 70 % , след това адблокъри и така....
 
Как е при вас напоследък РПМ? При мен вместо да се вдигат, пада надолу - а вече лятото отмина. Виждате ли някакъв сериозен спад? Споделете
Няколко санта по-на горе това от списание Дъга, което съм пуснал - става въпрос за триглавият змей Гошо :), някой ако не е разбрал, защо го пуснах.
 
Днес Триглавият змей Гошо направо ме разби - снимка на екрана в 10.15 ч.:

7 клика - НУЛА приход! :))))) Скоро ще бъде отсвирен!
 

Прикачени файлове

  • гошо.jpg
    гошо.jpg
    33.3 KB · Преглеждания: 36
РПМ как е? Има ли покачване преди черния петък? Интересно ми е да сравним стойностите.
 
Прави ми впечатление че Display ads им е много по-ниско CPC-то, въпреки че ми харесват повече.
При Вас как е?
 
А инвалиден имаш ли? Това в евро ли е?

В евро е, невалидни почти нямам откакто махнах рекламите над статията, но този РПМ е само за днес :D иначе като цяло ми е 0.8-1€
 
Един малко различен въпрос да Ви попитам, пак свързан с AdSense разбира се. Ако ми заплатят приходите и ми дадат MTCN но аз не взимам парите нарочно и ги оставя, ще се върнат ли или ще мога да си ги взема когато реша? За период от месец/два примерно.
 

Горе