Google Adsense! Питай и ще ти отговоря

IndArt.Org

New Member
http://pari.indart.org

Здравейте започнах новия проект. Идеята е взета от първия ми http://indart.org.
От него ще научите как АЗ правя пари от интернет.
Пиша само за проверени афилейт системи и инструменти които реално са ми донесли полза или реални пари.
От година и нещо се занимавам активно с Adsense и в последните няколко месеца вече започвам да получавам добри печалби.
Това означава че малко повече от година съм прекарал в разучаване на системата.

И така готов съм да ви отговоря на всички въпроси които имате за тази система.
Ще се радвам ако посещавате сайтчето ми и ползвате ресурсите ми.

Естествено имам нужда от помощ. смятам че можем заедно да изградим един наистина полезен пътеводител за потребителите които тепърва навлизат в афилейт бизнеса.

Как може да ми помогнете.
Единиа варянт е да ми задавате въпроси по които искате да знаете нещо и аз да го пиша.

Другия е да ми помагате с писането на статии, да отговаряте на другите потребители които са се регистрирали при мен и така.


В българия до момента има 2 форума които се занимават активно с Он-лайн маркетинг. Единия е този.
Другия определено не ми хареса.
Ще се радвам ако завържим по близки отношения между моя сайт и вашия форум.

От сега ви казвам
Имате право да ползвате матерялите ми от сайта.
НО
само част от тях. имам в предвид. Вземете първия абзац или най-много до втория от която и да е статия и оставете линк към статията ми. Това е единственото ми условие.

Прекарвам доста време в писане и превеждане на разни неща само и само да спечеля повече потребители и да им покажа че печеленето от интернет не е детска игра!


Поздрави!

http://pari.indart.org
 
Хубаво сайтче си имаш. Хубаво е, че искаш да учиш хората как да си изкарват пари. Надявам се да изкарваш достатъчно за да може да ги учиш, щото 98% от хората дето учат сами за себе си не знаят как да изкарват.

Не говоря за теб разбира се. Аз знам доста неща за asdesnse и затова нямам въпроси за сега, но ако имам ще питам първо теб. Иначе ако ти трябва помоща ми мога да врътна няколко статий когато имам време.
Само ми дай някакви теми да си избера.

Поздрави!
 
http://pari.indart.org/interview-with-dusan-koen-adsense-publisher/
интервю с човека който ме накара да се замисля по-сериозно върху работата ми за Google Adsense.

Всъщност той ми помагаше за един от сайтовете ми, когато получи първия си чек. Аз почнах доста преди него, но в последствие той ме изпревари... в моемнта не мога да се боря с неговите чекове, и затова се обръщам към него за съвети понякога

http://pari.indart.org/interview-with-dusan-koen-adsense-publisher/
 
$500 за наякой сигурно са пари, не казвам нищо. Но аз правя от адсенс на половината, но те са ми на най-тъпите страници които направих одавна когато не разбирах. Ако може да направиш саит с добра конверсия и да рекламираш правилните програми тогава $500 са доста малко.

И отделно дори не си залужава да слагаш адсенс на хубавите страници защото така може да изгубиш клиенти. Твърдо подкрепям пича който написа TheDeathOfAdsense :)

пс. Това е мое мнение. Аз сам сигурен, че накой печелят 5-10 000 от тази програма. Просто това сам открил за себе си.
 
направил си, а получил ли си ги ;) тука говорим за пари които са му в джоба

не аз не печеля само от адсенсе, но от адсенсе до сега съм взимал пари., от другите чакам, като взема ще пиша за тях.

а това че има хора които правят по 10 000 да.. но се броят на прастите на едната ти ръка и не са тука. всъщност в България незнам друг освен мен който да е взел пари от адсенсе, може и да има, дано, ще ми е интересно да разбера, но аз лично още не знам.

изпревари ме, защото почнах да експериментирам с други програми от които в момонта чакам чекове.
тука си говорим само за Адсенсе

Дюсан е реален човек които печели реални пари.
И аз в интернет съм виждал хора които печелят по 140 000 но смяташ ли че това е реално. Ти лично колко човека познаваш лично които са взели пари от афилейт програма, от гуугал например и са взели повече от 100$

аз не познавам много реални личности, затове се радвам като видя някой и си поговорим
 
Ами аз да попитам нещо :)
Ако преди съм бил баннат сега мога ли пак да се регистрирам и ще имам ли проблеми?
Второто което е дори и да не си кликам сам може някой друг да го направи за да ми направи "мръсно" и аз ще имам бан...
 
До сега само $100 (да чукна на дърво) не са ми платили и то, защото работих директно без network. Не мисля да се хващам пак така за лудо, въпреки че и до сега си бачкам с някой индивидуални афл. програми и поне за сега ми пращат.
 
CrAzY-MaST каза:
Ами аз да попитам нещо :)
Ако преди съм бил баннат сега мога ли пак да се регистрирам и ще имам ли проблеми?
Второто което е дори и да не си кликам сам може някой друг да го направи за да ми направи "мръсно" и аз ще имам бан...

Пробвай, но с различни сайтове, влизай от различно IP, най-добре си направи един blogspot блог. Там одобряват лесно. Но най-добре не пробвай, защото ще си направиш бизнеса оптимизиран за adsense и веднъж да те засекът и ще ти иде всичко заедно с парите.

Може да ти направи всеки мръсно. Въпроса е да следиш тези неща и да се свързваш с тах на време, через майл.
 
vitohol каза:
Пробвай, но с различни сайтове, влизай от различно IP..
Защо да влизам с различно IP?
Те си имат начини да разберът че е един и същ човек...(въпреки че съм с нереално ИП и имам бан от един форум,защото влезнах акаунт на приятел , смених си нереалното ИП и пак немога да вляза тъй че едва ли Google няма да се осетят....)

Но най-добре не пробвай, защото ще си направиш бизнеса оптимизиран за adsense и веднъж да те засекът и ще ти иде всичко заедно с парите.
Това не го схванах... как "бизнесът" ми ще стане оптимизиран за adsence и какво лошо има в това? Какво друго може да иде освен парите, сайта... :lol: ?


П.С.
ХХ много интересно се получава.. не че ти правя забележка, но забелязвам че все постовете ти са по два един след друг - не изглежда добре ;)
 
Два поста защото първо отговорих на автора на темата, и после видях че и ти си писал. Сори ама тука докато се изкажеш и някой друг вече е писал.

По принцип не можеш да си направиш аccount.

За форума.
Ами не знам какви данни си попълвал, какви бизквити имаш, какъв емайл си дал, дали не ти засичат MAC адреса на LAN картата и т.н Аз сам програмист и тези неща са ми ясни, как може един потребител да се индентифицира.

Ами аз ако реша да печеля от тази порграма, ще си оптимизирам сайта(овете) за тази програма. Може да прочетеш хилади статий и други текива как да си оптимизираш сайта за адсенсе. И в един момент гориш и трабва пак наново да си променяш сайтовете за да печелиш от друго.

Съветвам те да не пробраш с нов акаунт.
 
Работата е да ги оптимизираш но внимателно, да не се прекалява.
трябва да се набара златната среда. Това се получава защото много хора се втурват да печелят хилади от адсенсе и в крайна сметка ги банват защото забравят самата идея

а тя е да предоставиш на потребителите си най-полезните за него реклами.

ако направиш така,че да показваш стойностни и наистина интересни реаклами на сайта си потребителите сами ще кликат и няма нужда да караш други хора да кликат...


гуугал засича колко клика са направени от едно ИП и в какъв период от време, ако са над определено число БАН.


аз за това казвам, че правенете на пари от адсенсе е като реална работа, защото се губи доста време в проучвания и съобразявания на това какви реаклами как и къде да показваш, без да нарушиш правилата и без те да са досадни за потребителите ти.
за да може и адсенсе да са доволни и потребителите ти и ти...
 
peter каза:
всъщност в България незнам друг освен мен който да е взел пари от адсенсе, може и да има, дано, ще ми е интересно да разбера, но аз лично още не знам.
Много са :wink: И ти далеч не си първия :lol:
http://www.ayanev.com/
http://www.webmasterbg.com/blog/
http://webmasterbg.org/

супер, а кои са?
 
на тези сайтове са хората които получават чековете от adsense, а и ни само от adsense
 
peter каза:
на тези сайтове са хората които получават чековете от adsense, а и ни само от adsense

адаш на сайтовете които си дал няма една реклама от адсенс.
дай да видим реално от кои сайтове печелят с адсенс.
и кои са другите програми от които печелят също ми е интересно да знам.
 
Защото е трудно! И не става с ламеркия BG трафик. Текива усери дето само правят импресии, може само да генерират бандуид на сайта ти. Майсторството е безплатен трафик от сърч еднджините и още по голямо майторство е PPC брато :twisted: Успех на всички, да спечелите миолиони и да сложим в малкия си джоб скапаните крадци на държавата.
 

Горе