Google Adsense вече на български и за съдържание

Аз вчера от форума имам около 150 импресии и два клика което е излезе $0.48 малко е ама да се надяваме че ще се увеличава с времето :wink:
 
Вчера , US$ 0,58
И то само защото единия клик беше 44 цента ;) другите са "Евтинджоз"
 
може да не иглеждат много пари но все от някаде се почва а и както написа Светослав (който отдавна не наминавал) 1 сайт които прави по $100 на ден или 100 сайта които правят по доларче на ден няма значение

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=152

с работа се постига всичко

П.С. Май нямаше право да се обсъждат печалбите от адсенс
 
Бързо лок или мести в прив форума да не ни баннат :)хихи :)
Абе има си значение дали подържаш 1 или 100 сайта ;)
А и малко малко парите , ама за 1 година ще си изкараш хостинга 100 % и ще ти хартисат. Което хартиса инвестираш в реклама. След това другата годинка печелиш повече. Горницата пак инвестираш и така.
Капка по капка - вир става :)
 
ще вема да прочета тоса аз онзиден се записах и сам свежо одобрен :)

П.С. ако искате махнете броиката на импресиите и мисля че няма да има пролем ако е споменато само колко сте изкарали в нета има мнго снимани чекове и никои не е имал проблем заради това

П.П.С Аз се опитвам от доста време пиша че е хубаво някои от гугъл да влиза тук защото има много въпроси а не само девелоперският форум да е с тази привилегия

ППП.С ако насточвате ще преместя темата в затворената секция за книги курсове
 
Не мисля че има проблем с импрессите и спечеленото защото в доста други форуми съм виждал постове от рода "Имам един клик за $2" :)
 
Това дали е за Форекс или не няма такова значение. Е разбира се, когато в тази област има повече рекламодатели (и по-платежоспособни) помага.
Всичко зависи обаче от самото съдържание на сайта.

На различните сайтове една и съща реклама носи различно, имайте го в предвид.

А що се отнася до мен на ден имам средно по 1500-2000 импресии и между 4 и 10 долара дневно, при около 60-70 клика на ден.

направих сайт по темата но не мога още да го пусна като линк понеже нямам 5 поста :(
 
iasen_h каза:
Еми като направиш сайт ше го пуснеш то сайта може да се популиаризира като пишеш в 6-7 форума като data.bg и този и още и си го слагаш в подписа и така ;)
Спам не е най-доброто решение за популяризиране на сайт. По-полезни са размяна на линкове, реклама чрез AdWords и писане на такова съдържание, че другите да линкнат към него :wink:
 
НЕ трябва да наричаме СПАМ всеки линк, който някой пусне във форума, освен ако не нещо от типа "Купете си Виагра на половин цена" написано 115 пъти. Все пак форумите са за обмяна на информация и е напълно нормално да се постват линкове. Какво лошо има да популяризираш сайта си по този начин. Ако е по темата и не прекаляваш според мен няма нищо лошо
 
Благодаря ти.
Мисля, че ще трябва и да го поразширя с времето. Например по въпроса за плащанията и т.н. ,но то до там да се стигне... :)
 

Горе