Google Adsense измама

От: Google Adsense измама

Вчера като влезнах имаше и 4 рекламни елемента, от ляво на топ 10 играчи и от дясно на топ 10 гилдии бяха 120 x 240 и под Coded by: Evanescence имаше 2 един до друг еднакви 468 x 60 Това във връзка, че някой беше питал как са му били разположени рекламите.
 
От: От: Google Adsense измама

Според мен темата се изчерпа :)

п.п.
така се става мильонер за бога....
За да станеш такъв, трябва поне да знаеш как се пише :lol:
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense измама

и къде цъкна?
радостно ли ти стана?
....

Цъкам си, където ми душа иска :)

AMOUN , съгласна съм,че за 100 уникални на ден 32 евро е малко странно и донякъде имат право Гугълите.
А това за цъкането го казвам, че мога да попадна в сайт с 20 уникални и като се сетя да си цъкам и в тази връзка, без да искам е хипотетично възможно да станат такива ситуации като гореспоменатите.
 
От: Google Adsense измама

Много рядко цъкам на адсенс, правя го само ако съм заинтересуван от даден продукт и съм потенциален клиент.
Иначе копирам линка и си го пускам в браузър, просто знам какво е да имаш кухи кликове за които плащаш.
 
От: Google Adsense измама

Achov, обърна ли внимание колко ти е бил CTR-a?Да не би кликовете да са били повече от импресиите!
 
От: Google Adsense измама

Обърнах внимание, че имаше кликове от австрийско IP (Linz) от чиито кликове ми е давало по 2.50€.
Относно другите (дето превръщат темата на спам) , моля само компетентни хора да пишат в темата ми. Другите просто да я игнорират. Има достатъчно теми за спам.
 
От: Google Adsense измама

Добре е, че си имал скъпо платени кликове, но за съжаление не можеш да им се порадваш.Аз само си мисля, че си имал висок CTR за това са те баннали.
 
От: Google Adsense измама

е кака да не сме компетентни от години къртим пари от адсенс
кажи ми нещо за клик рейта?
 
От: Google Adsense измама

И аз не разбирам какво повече има да се дискутира. Питаме те нещо, ти не отговаряш, проблемът за мен е ясен. Каква помощ от компетентни хора очакваш, след като няма съдействие от твоя страна?
 

Горе