Google Adsense писмо за активация на акаунт

pst

Member
Здравейте, скоро регистрирах един акаунт в Google Adsense, както сигурно знаете от тяхна страна, трябва да ми пратят писмо с ПИН за активация, пише, че срока им е между 3-5 дни, днес е 5тия работен ден, иначе са минали 7 - а писмо нямам? Възможно ли е да се забави повече и как да процедирам, ако не дойде въобще писмо? :)
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Здравейте, скоро регистрирах един акаунт в Google Adsense, както сигурно знаете от тяхна страна, трябва да ми пратят писмо с ПИН за активация, пише, че срока им е между 3-5 дни, днес е 5тия работен ден, иначе са минали 7 - а писмо нямам? Възможно ли е да се забави повече и как да процедирам, ако не дойде въобще писмо? :)

Ха ха... Нещо не си разбрал. ПИН-на пристига за около 20 дни, ако изобщо пристигне от първия път. И то едва след като си направил над 10 евро в акаунта. Става въпрос за, че за 3-5 дни ще разгледат сайта и молбата ти и ще ти одобрят акаунта, за да можеш да сложиш рекламен код. Чак след това е пина.
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Писмото идва за около месец. При мен дойде от първия път, но много колеги се оплакват, че 2-3 пъти е трябвало да им бъде пращано за да го получат... Иначе трябва да имаш направени и 10 евро в акаунта за да ти го пратят.
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Здравейте, скоро регистрирах един акаунт в Google Adsense, както сигурно знаете от тяхна страна, трябва да ми пратят писмо с ПИН за активация, пише, че срока им е между 3-5 дни, днес е 5тия работен ден, иначе са минали 7 - а писмо нямам? Възможно ли е да се забави повече и как да процедирам, ако не дойде въобще писмо? :)

То пише, че от 3 до 5 дни ще ти пратят писмото,а малко по-надолу пише, че от 2 до 4 седмици ще пристигне.
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Не се шашкай, до 30-40 дни ще е при теб . Щом и при мен дойде ,при положение,че комшийте изхвърлят пощата :lol:
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Първо да разберем дали е направил 10 евро в акаунта, да не вземе да чака от сега.
 
От: Google Adsense писмо за активация на акаунт

Съобщението се показа, чак след като направих 70-те евро. Иначе наистина пишело, че ще се прати от 3 до 5 дни, а идва от 2 до 4 седмици.... ама кой да чете. :)
Благодаря на всички писали.
 

Горе