google adsense питанка

tatriki

Member
здравейте. да ви питам дали мога да ползвам 1 реклама на примерно 2-4 места в сайта ми или за всяко място където искам да сложа реклама трява да правя отделна реклама. местата са с едни и същи размери. google разрешават ли такова нещо?
 
От: google adsense питанка

3 реклами, независимо дали са еднакви или различни формати, такива са правилата.
здравейте. да ви питам дали мога да ползвам 1 реклама на примерно 2-4 места в сайта ми или за всяко място където искам да сложа реклама трява да правя отделна реклама. местата са с едни и същи размери. google разрешават ли такова нещо?
 
От: google adsense питанка

здравейте. да ви питам дали мога да ползвам 1 реклама на примерно 2-4 места в сайта ми или за всяко място където искам да сложа реклама трява да правя отделна реклама. местата са с едни и същи размери. google разрешават ли такова нещо?

Да, един и същ рекламен код може да ползваш на много страници в сайта си.
 
От: google adsense питанка

дали ще наруша правилата на гоогле ако закрия края на рекламата? не го правя нарочно. Просто размерите предлагани от гоогле не ми пасват на 100%. вижте на img най-дясната част
Capture.PNG
 
От: google adsense питанка

дали ще наруша правилата на гоогле ако закрия края на рекламата? не го правя нарочно. Просто размерите предлагани от гоогле не ми пасват на 100%. вижте на img най-дясната част
Виж файлът 6401

Първо, надали ще успееш да затриеш края.
Второ, да ще ги нарушиш. Изтриваш точно линка "Реклами от гугъл". Ще го сметнат за заблуда на потребителя и изгаряш веднага.

Намери си по-малък размер, който да влиза в карето ти.
 
От: google adsense питанка

ами ако си избера по-късия с ширина 468пкс и просто увелича ширината докато ми пасне. тогава дали ще съм токсичен ?
 
От: google adsense питанка

Функциониране на рекламите
Кодът на AdSense не трябва да бъде променян, а върху стандартното функциониране, насочването или показването на рекламите не трябва да се оказва никакво влияние, което не е изрично разрешено от Google.

https://support.google.com/adsense/...182&medium=link&subid=ww-ww-et-asfe_resources

Разбирай го както искаш и си троши главата :).
 
От: google adsense питанка

...тогава дали ще съм токсичен ?

Ти май и сега си токсичен, с нещо "снощно", щом не можеш да разбереш едни ясно написани правила!
 
От: google adsense питанка

И как по-точно ще разшириш и манипулираш кода на гугъл? Това е малко да не кажа много смешно твърдение.

ами ако си избера по-късия с ширина 468пкс и просто увелича ширината докато ми пасне. тогава дали ще съм токсичен ?
 
От: google adsense питанка

И как по-точно ще разшириш и манипулираш кода на гугъл? Това е малко да не кажа много смешно твърдение.

Абе и аз се чудех, как точно ще го реже, разпъва и затяга, ама си викам... щом може, нека пробва.

После ще има поредната тема:

"Баннаха ме от адсенс, кво да праа"
 

Горе