Google Adsense правилно зададен адрес

Djaniko0o

New Member
Здравейте! Имам един въпрос. Имам пари в Google Adsense акаунта си, но дойде време да потвръждавам Пин-а, но трябва да въведа правилен адрес, някой може ли да ми помогне как трябва да стане, защото искам писмото да ми дойде в село, което се намира в област Варна, някой може ли да ми помогне? :)
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Ти на колко си години, че не знаеш елементарни неща, като как да си попълниш адресната регистрация?
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Ти на колко си години, че не знаеш елементарни неща, като как да си попълниш адресната регистрация?

Ми не съм пълнолетен :)
П.П Явно е трябвало да започна с това.
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Пишеш го с латински букви , за да могат да го разберат и нашите куриери.

Благодаря много така ли трябва да е?
Ime Familiya
bul.*** nomer
s.Grozdyovo
9106 s.Grozdyovo Oblast Varna
България
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Благодаря много така ли трябва да е?
Ime Familiya
bul.*** nomer
s.Grozdyovo
9106 s.Grozdyovo Oblast Varna
България

Един съвет по-добре посочи адрес във варна на някой познат/приятел, ако не искаш да чакаш 2-ро и 3-то писмо! Аз живея в центъра на град и първото писмо се беше загубило прави си изводи в някакво село :)

Иначе да всичко трябва да е с латински букви за да го разбират, а относно имената ти гледай да са точно, както са на личната ти карта (латински изписани) че можеш да имаш ядове :) Поздрави
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Благодаря много така ли трябва да е?
Ime Familiya
bul.*** nomer
s.Grozdyovo
9106 s.Grozdyovo Oblast Varna
България

да , точно така. Бъди търпелив , понякога кода идва при 2ро поискване. Изчакай поне 5 седмици преди да поискаш нов.
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

да , точно така. Бъди търпелив , понякога кода идва при 2ро поискване. Изчакай поне 5 седмици преди да поискаш нов.

Благодаря Ви много! Всъщност аз поисках втори път, но с грешни данни, кога отново ще мога да искам трети път :D Преди 6 дена поисках втори пин.
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Благодаря Ви много! Всъщност аз поисках втори път, но с грешни данни, кога отново ще мога да искам трети път :D Преди 6 дена поисках втори пин.
след 4 седмици, пробвай пак
 
От: Google Adsense правилно зададен адрес

Можеш да си верифицираш профила и с лична карта по принцип, но след като не си пълнолетен, по-добре изчакай ПИН-а :)
 

Горе