Google Adsense проблем

pirqnkow

Member
Вчера се регистрирах в Google Adsense и регистрираx сайт, но днес видях, че ми е дошло съобщение, което гласи, че сайтът не може да бъде приет поради недостатъчно текстово съдържание. Смених системата (сложих Wordpress) и сега искам да пусна отново заявка към Google Adsense, за да видя дали сега ще ми одобрят сайта, но като влезна в www.google.com/adsense ми пише:

Account Not Active
An AdSense account does not exist for this login, as it is associated with an unapproved application. For more information about your application, please review the message we sent to the email address you provided with your application.
Return to AdSense home.

Обаче като цъкна на "Return to AdSense home." и ме препраща пак към същата страница и виждам пак същото нещо...

Някой има ли решение на проблема? Благодаря предварително :)
 
От: Google Adsense проблем

че сайтът не може да бъде приет поради недостатъчно текстово съдържание


сиреч напиши повече теми да има пълнеж сайта
на слаба жена и непълен с текс сайт аванта се не дава
 
От: Google Adsense проблем

Израза "недостатъчно текстово съдържание" не го ли разбираш?
Със слагане на Wordpress, не съм чул съдържанието да става повече.

Да не говорим, че има случаи на отхвърлени кандидатури на сайтове с много (уникално) съдържание. Г. си прави каквото си иска.
Напълни го с още (уникално) съдържание и пробвай пак. Ама не утре. След месец-два.
 
От: Google Adsense проблем

Логично е, че щом съм сложил Wordpress, значи съм сложил и новини в сайта (40 на брой) .. Новините са копирани от други сайтове, но се посочва източника! :)
 
От: Google Adsense проблем

Логично е, че щом съм сложил Wordpress, значи съм сложил и новини в сайта (40 на брой) .. Новините са копирани от други сайтове, но се посочва източника! :)

Недостатъчно уникално и полезно съдържание. И също така разрешение за копиране на новините?
 
От: Google Adsense проблем

Логично е, че щом съм сложил Wordpress, значи съм сложил и новини в сайта ....

То трудно човек може да хване логиката така, ама карай :). Направо си изгърмял патроните в мърша от зор и бързане за кликове от сайт, който няма нищо.

Потърси във форума на гошо, може и да откриеш адекватен отговор: http://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense/categories

Ето и това ще ти бъде полезно: https://support.google.com/webmasters/answer/35769#quality
 
От: Google Adsense проблем

Интересно как са ме приели от PC1 в гугъл със същата стратегия, а от PC2 не искат да ме приемат..
 
От: Google Adsense проблем

Интересно как са ме приели от PC1 в гугъл със същата стратегия, а от PC2 не искат да ме приемат..

Сигурно проблема е в PC...., освен ако и тук има някаква скрита логика :lol:.
 
От: Google Adsense проблем

"Недостатъчно текстово съдържание" не означава, че текста е малко. Означава, че няма достатъчно контекстуално съдържание и думи, по които рекламодателите рекламират.
 
От: Google Adsense проблем

Сигурно проблема е в PC...., освен ако и тук има някаква скрита логика :lol:.
И какъв може да е проблемът в PC-то? Недостатъчно РАМ? (facepalm)
"Недостатъчно текстово съдържание" не означава, че текста е малко. Означава, че няма достатъчно контекстуално съдържание и думи, по които рекламодателите рекламират.
Това са новини от всякакво естество .. едва ли поне 1 дума няма да съвпада с някоя реклама .. :)
 
От: Google Adsense проблем

В момента е доста по-трудно одобрението от преди. Пробвай с няколко статии на тема google, техника, търсени продукти и други подобни, по които се рекламира доста. Една, две пет думи едва ли са достатъчни.
 
От: Google Adsense проблем

И какъв може да е проблемът в PC-то? Недостатъчно РАМ? (facepalm)

На това му се казва желязна логика. :lol:

В крайна сметка изкара ли поправката или не?
 
От: Google Adsense проблем

Слагай съдържание, изчакам месец-два и пак подай

Сложи малко картинки, видео ... абе медиа да има
 
От: Google Adsense проблем

На това му се казва желязна логика. :lol:

В крайна сметка изкара ли поправката или не?
Явно не знаеш какво е ирония, но нищо :)

Слагай съдържание, изчакам месец-два и пак подай

Сложи малко картинки, видео ... абе медиа да има
Това и направих (малко преди да пишеш) .. Всичко е точно, казаха ми, че съм одобрен частично и в момента изпълнявам инструкциите им, за да ме приемат на 100% :)
 

Горе