Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

brad1985

New Member
Получих писмо - покана от Google Adsense по случай 10-тата им годишнина.
Предполагам, че същото сте получили вече и вие.

" Здравейте,

През този месец празнуваме десетия рожден ден на AdSense, както и десетилетие на партньорство с издателите. AdSense се разрасна и разви през последните 10 години и се надяваме програмата да е помогнала на сайтовете и фирмите Ви да направят същото.

Днес AdSense нямаше да е на това място без издатели като Вас, които създават и публикуват уеб съдържанието, използвано всеки ден от хора по целия свят. Заедно изминахме дълъг път и считаме, че това заслужава да се отпразнува. В това специално издание на бюлетина на AdSense Ви каним да се присъедините към празненствата.

От името на целия екип на AdSense Ви благодарим за партньорството. Очакваме следващите 10 години на съвместна работа."

--------------------------------------
Някой помни ли от коя година Adsense е в България, че от 10 ми се струва множко :) ,
а и имам спомен, че по-късно влезе при нас?

А иначе -да е честита годишнината на екипа на Adsense, а на вас, колеги - много добри резултати с програмата! :roll:
 
хехе поканени са всички без тези който са ги баннали :lol:


от малко преди лятото на 2007 са членството в ЕС докара и адсенс и пейпал в бг и ни махна блекслистовете от някой от големите афф мрежи
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

И аз го получих това. Вместо да кажат - Тоя месец ще получавате 100% от кликовете... те на семинари ме пращат :).
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

Вчера пристигна и при мен. Като видях заглавието на писмото се надявах, че вътре ще има някакъв бонус, ама не. :)
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

И аз го получих това. Вместо да кажат - Тоя месец ще получавате 100% от кликовете... те на семинари ме пращат :).
Аха, и на състезание.:)

Coolice, преди 2007г ще да е било, нали преди Ирландия беше чрез САЩ клона им.
Ама откога точно са в БГ ми стана любопитно, че като прочетох 10 години и сякаш ме поляха със
студена вода.:) Първата ми мисъл беше - аууу, цели 10 год. ли, толкова ли съм одъртял.:lol:
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

И по случай рождения ден не почерпиха с сериозни кликове мамка им. :D
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

И по случай рождения ден не почерпиха с сериозни кликове мамка им. :D

Ако се чудиш защо не са, може да провериш помощния им център. Ако там няма отговор, сори.. ти не си разбрал, екипа им е напълно невинен.
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

Ако се чудиш защо не са, може да провериш помощния им център. Ако там няма отговор, сори.. ти не си разбрал, екипа им е напълно невинен.

Ами, акак ли пък не тръгнах да се занимавам с тях да си губя от ценното време то не че нещо полезно има въобще в гугъл вече. :lol:
 
От: Google Adsense стана на 10 години през м.юни 2013г

По случай 10-годишнината ще почерпят по един банан:)
 

Горе