Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

biki

Member
Защо гугъл адсенс ме махат... всички посещения ми са от Гугъл.Единственото е,че пренасочвам адсенс към блогър,но не мисля че това е проблем... Спират ме вече 3 пъти за невалидни кликове кажете какво да направя помогнете ако можете! Първо ме одобряват изцяло,а г/д след месец ми идва писмо,че ми спират акаунта заради невалидни кликове... Моля помогнете,посъветвайте ме.Благодаря предварително !

блога е: mrbiki.info

Сега мисля да регистрирам друг сайт с друг акаунт в гугъл адсенс,но ме е страх и там да не ме махнат.Сайта който искам да регистрирам е : b2igri.info

Извинявам се ако има друга такава тема,но нямам време да се ровя.Благодаря за разбирането и за помощта :)
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

Като спреш сам да си цъкаш по рекламите и да караш хора да цъкат по рекламите ти, тогава ще спре.

Друг вариант е ако си лъгал потребителите, например над рекламата: ЦЪКНЕТЕ МОЛЯ ВИ или "СПОНСОРИРАНИ САЙТОВЕ" или нещо подобно.
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

Ако слагаш банери на сайта с игри, внимавай МНОГО..
трябва да имаш 150 пиксела разстояние между играта и гоогле банера.
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

А изобщо прочете ли за някакви условия? Еми седни си в/у задните част и прочети това: https://www.google.com/adsense/localized-terms от начало до край!
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

Не цъкам на рекламите и не карам никой да цъка.Единственото което ме съмнява е,че много хора са като моето ИП и някой да ме цака друго обяснение нямам.. и все пак отново ще прочета правилата благодаря ви много
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

Приятелю,

Така като гледам си мисля че дургите те обвиняват несправедливо, а ти наистина не правиш нищо нередно.
Лошото е, че преди години явно си сгафил и веднъж забранат ли те, с невалидни кликове, дори да те одобрят, защотот те за 1 ден одобряват след месец максимум 2 не знам какво правят сървари ли се синхронизират какво е там, но разбират че са те забранили преди време и сега пак те забраняват.

За съжаление каквото и да правиш се ще те забраняват и не защото сега бъркаш, а за минали грешки.
 
От: От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

А ако регистрирам адсенс на друг сайт дали ще стане....


Ще стане...но като си сложиш пак рекламите на старите сайтове...пак бан. Ще трябва да забравиш за старите сайтове и имейли и тем подобни.
 
От: Google Adsense 3 пъти ми би шута ПОМОГНЕТЕ ! ; ссс

Правиш си нов сайт, с нов акаунт, с различни имена, мейли, IP-та и тн. Не вярвам да успеят пак да разберат, че ти си същия човек. Много конспиративно ми се струва, чак толкова да са напред в материала. И от новия акаунт, слагаш реклами само на новия сайт, така че да не може да хванат следата. Всъщност за какви пари и в какъв срок говорим?
 

Горе