Google Analytics за Няколко Сайта?

venci

Active Member
Здравейте,

има ли възможност да сложа 1 проследяващ код на всички мой сайтове, за да мога да проследя посетителите като цяло за всички сайтове?

т.е в един акаунт да ми показва посещенията за всички сайтове, защото сега ако събера посетителите за 1 месец например няма да е реално, защото много от тях може би се повтарят!

Идеята да видя като група от сайтове какво правят .... уникални, време прекарано в сайтовете и т.н
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

Ако генерираш един код на ГА и го сложиш в хеъдра на сайтовете, би трябвало да брои посещенията от всичките сайтове, но не съм сигурен.
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

Нямаш грижи, аз в реклмнта мрежа ми е така с един код засичам на всякъде. ;)
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

Става, даже не само за сайтове. Аз съм си следял така разни реклами, които съм пускал по различни сайтове. Добавям кода към рекламата и я следя.
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

А добре ли е да има два кода на ГА в сайта

1-ви за всеки сайт по отделно и
2-ри общ код за всички сайтове

на това как гледа гугъл - с добро или с лошо!

Няма ли начин с добавяне на някав ред в кода на ГА да се оправят нещата с един ГА
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

сайта за жената е с два кода от Google Analytics и това не и пречи да излиза в резултати от търсенето за всякакви простотии и да минава бг мама по посещения
 
От: Google Analytics за Няколко Сайта?

Ставаше въпрос за възможности за измерване :), а не за количество и качество на трафика.
 

Горе