google analytics проблем с отчитането

k3i0ki

Guest
Здравейте, днес добавих google analytics и при отчитането забелязах нещо странно.При положение, че съм си настроил часовата зона по българско време ми изкарва някакъв отчет за 16 август а днес е 17.
 
От: google analytics проблем с отчитането

Мисля че г аналитикс върви 24 часа назад, не е в реално време. Ако не е така, някой да ме поправи.
 
От: google analytics проблем с отчитането

Върви в реално време но с около 2 часа назад. Защото до около 2 през ноща променя данните за предният ден.
 
Върви както си иска, на някой сайтове ми е много назад, на други час-два. А това за часовата зона изобщо не го отчита, не знам за какво са го сложили изобщо.
 
От: Re: google analytics проблем с отчитането

Е сега направо ме хвърли в тъч: отварям преди малко google analytics и що да видя: брой посещения 214, Абсолютен брой уникални посещения 118, а tyxo сочи друго, посещения 55, уникални 42.Кажете ми на кое да вярвам!плюс това забелязвам, че като натисна в analytics подробна статистика за посещенията има леко разминаване.
 
От: google analytics проблем с отчитането

Аз винаги вярвам само на аналитикса - тиксото става само украса - ако имаш много посещения и искаш да се надуваш пред другите
 
От: google analytics проблем с отчитането

Мисля,че е с повече от 5 часа назад...на мен статистиките за 16 август например, ми ги показва на 17 август сутринта около 7 часа.
 

Горе