Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

От: Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

Купи Google и оправи проблема.

Реални варианти обаче са: ползвай акаунта на твой познат. Отскочи до Гърция направи си там сметката, но добре помисли върху проблема с данъците.
 
От: Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

Ако имаш банкове сметка в Канада ползвай Канада, но ако нямаш сметка в държава от списъка трябва да си направиш такава. Затова казах за Гърция(най-близо ни е).
 
От: Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

Е това е после, след като си направиш Мърчънт акаунт, в него се сетват сметките, но за да си направиш трябва да смениш страната с Канада например.
Смених ги с адреса на картата с която платих 25%, приятели ми казаха че работи.
 
От: Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

Ако искаш просто Dev акаунт и България става. Ако искаш да продаваш ти трябват банкове сметка в страната от списъка, която позволя мърчънт акаунт.
Плащането на 25$ се прави с каквото и да е кредитна карта.
 
От: Google Play Developer "Your country Bulgaria is unsupported for this merchant."

Мерси за инфото.
1. Имам дев акаунт, таксата е платена от 25$ преди време.
2. Искам да позлам/продавам In-App Products, за което трябва мърчънт.
3. Не ми дава да си направя мърчънт защото съм от България.
4. Смених адреса в Wallet и където можеше, чакам да се опресенят кешовете.
5. Сметка не мога да вкарам, докато не си направя мърчънт - тя там се слага.

Общо взето е това :)
 

Горе