Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

zoomaniak

Well-Known Member
Миля, че темата е за тука - ама ако бъркам нека се премести.

Странното на живота е, че живеем в един кръговрат. Повечето от вас си мислят, че цял живот ще живеят един и същ живот. Други от вас наистина така живеят. Ние хората, които живеем в Интернет и работим в Интернет вярваме в Еволюцията. Нищо не умира, всичко се преражда в нещо по-добро и по-практично за вас хората.


Нищо не умира, всичко се преражда



Едно от преражданията, които се надявам да се развиват много правилно и във все по-качествена посока е проекта inoreader.com


За него мога да пиша много - адски много, но имам малко време свободно адски малко време. Днес е Неделя и намерих време, повечето хора в Интернет казват, че времето е пари. А аз казвам времето е възможност за Еволюция.


Времето е възможност за Еволюция


Ако знаете какво е RSS значи ползвате абонамент по някакъв начин. Много неща ползвате в интернет, но много малко от тях наистина заслужават да им се доверите. Представети си поток от информация - река от информация, която тече по стотици RSS канали към вас. Inoreader.com ви дава една уникална възможност да контролирате този поток от информация, да го ползвате по-лесен и достъпен начин, да ви е в ежедневна помощ. Но как става това нещо!


Inoreader.com има десетки глезотии и хубави функции. То самият аз не ползвам всичко на макс - няма време. Аз просто в Inoreader.com намерих това, което ми трябваше и това, което дори в Google Reader винаги съм търсел, но не съм намирал.



  1. Не ме е страх от потока информация
  2. Не ми губи вече така времето както в миналото
  3. Мога да прегледам за един работен ден над 100 000 линка и дори не ги виждам с очи
  4. Автоматизирано е всичко
  5. Екип и съпорт 24/7/365 - Неделята е за децата :)
  6. Най-важните неща директно отиват на пощата ми
  7. Споделянето през Inoreader.com е повече от нормално и качествено
  8. Inoreader.com се ползва много и от USA-UK потребители
  9. Inoreader.com е Made in BG, което адски ме кефи!!!
  10. Inoreader.com е достъпен и през Таблети и Мобилни устройства
Какво повече да искам от 10 точки​


Естествено аз съм им писал какво искам и си го чакам :) Google Reader имаше социален сърч като: Twitter / Youtube и др., направят ли нашите момчета и това в близките 2-5 години ще им се изкефя още повече.


Накрая ще кажа, че ако знаете какво е КЛЮЧОВА ДУМА за следене в интернет ще разберете една от великите ползи на Inoreader.com


Полезен ресурс за Inoreader.com:

  1. Официален сайт: Inoreader.com скоро очаквайте редизайн :)
  2. Бета версия: beta.inoreader.com
  3. Chrome Web Store - InoReader Notifier
  4. InoReader - RSS & News Reader - Android Apps on Google Play
  5. InoReader (InoReader) on Twitter
  6. InoReader RSS Reader Extension :: Добавки за Firefox
  7. Inoreader | Facebook
  8. Търсете по: Google.com/Inoreader и ще намерите още много готини неща за този проект
  9. Google.com/image
  10. Прочетете и в yovko.net - Опитайте Inoreader
в други мои публикации за този проект ще унагледявам с повече примери за неговата ползваемост. Сега няма време, времето е пари или еволюция или е време за Неделни релаксиращи отношения с жени и нежните ни половинки хаха.



Успехи.
 
От: Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

Новите неща са:

rss - FB страници
rss - FB отворени акаунти
rss - G plus
rss - Twitter
rss - Pinterest

И това е направено от Българи.

Повече информация тука: http://blog.inoreader.com/
 
От: Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

Андрей :) да ти отговори някой програмист - ако въпроса ти не е бъзикня :)
 
От: Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

Ползва се IR от 30.01.2014г., преди това гореспоменатия undead и някои други тествани. Прехвърлени всичко тук. Последното нещо, което разбрах, е че е от българин още тогава, което пък и направи добро впечатление, имат и форум. Доволен съм, бива.

Безплатната версия могат да я разширят с неща от „платените“ опции или да предложат цени за българска валута за абонати, засечени и логващи се от български IPs по-добри цени, т.е. регионализиране.

Търсенето по ключова дума е добре също, както и като цяло цялата реализация на продукта, бъдещето му ще е добро.

Като feedback - не мога да resize-вам toolbar-а под плюса, че да го стесня, за да виждам макс. много от заглавията, както ида СКРИЯ (при List View) имената на сайтовете, а само favicons. По тях също се познава кой е сайта, съответно се обезсмисля да се чете „кой е сайта“, за да се разбира откъде е дадената новина/заглавие. Zoom-нал съм на 150% (2560x, но е наполовината на екрана, другата половина логично друг браузър или стр., или Skype; не знам кой нормален пуска цяла стр. на 2560x и я чете).
 
От: Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

Не съм писал в тая Тема от 100 години. Но новите неща са, че за ПРО юзерите търсещата машина търси в над 4 милиарда фиида :) нещо като гугъл но в реално време.
 
От: От: Google Reader е жив - кой каза, че е мъртъв

Ъпдейта е от днес / още е БЕТА версия и може да се счупи от време на време. Но трябва да се пусне и да се види в реално време - заради това е пуснат....

Повече информация тук: http://blog.inoreader.com/2015/02/searching-for-content-its-never-been.html
 

Горе