Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

От: Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

Какво представлява CPA offers, може и линк :)
Мерси.
Много полезна тема, браво.
 
От: Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

Google Adword e пълен bullshit,брат !
 
От: Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

Много добра тема,благодаря на създателя и смятам да се възползвам от това което научих тук но ако някои има по-голям опит с г-Трендовете ще се радвам да му по Досаждам :)
Благодаря пак за темата и успех на всички с този метод :)
 
От: Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

Някой да сподели актуално мнение? А пробвах, ама или вече няма такъв успех или нещо не е като хората, защото резултата е нищожен!
 
Съвета е добър. Това си го слагам на букмарк, за по нататъшно ползване. Мислиш ли, че е приложимо за сайт с моята насоченост, понеже не става въпрос за последни новини...
http://nwotoprated.org/
 
От: Google Trends+Wordpress/Blogger+Youtube

Някой да сподели актуално мнение? А пробвах, ама или вече няма такъв успех или нещо не е като хората, защото резултата е нищожен!
Ами логично звучи, един вид използваш скоростната популяризация на нещо ново, и логично звучи да излизаш на по предни места, ако успееш да изпревариш другите.
 
Сега ще ви обясня една схема с Google Trends:D

Ще ви трябва блог, най-добре в Wordpress ,но може и другаде.
Хостинг за wordpress-a ,най-добре платен и домейн(най-добре .com свързан с темата на блога).

Отивате тук google.com/trends/hottrends - (Показва хората какво търсят, актуализирано често ,за тези които не знаят)
Вземи някоя ключова дума свързано с темата на блога ти(най-добре да правиш блог за предстоящи събития,новини,нови продукти...) и му намери подходяш артикъл от някъде(например за новини-FoxNews,BBC,CNN,Forbes...).Артикъла ще трябва да го редактираш малко(най-добре го превърти на google.translator няколко пъти и пак го редактирай) и постваш в блога си.

Като натиснеш върху keyworda в trends ще ти излязат related keywords ,добре е да ги има в поста ти и задължително в tags.

Сега ред на Youtube пак намираш keyword в trends-a и търсиш за него в Youtube (трябва да е качен в последните 1-2 дена с много views) и го слагаш в блога си като нов пост.

След като публикуваш(и ping-ваш) своя пост вече, с голяма вероятност е да бъде в първата страница на Google(понеже все още няма голяма конкуренция и това може да продължи 2-3 дена)
Със 5-6 поста на седмица лесно може да имаш 2000+ уникални.Не-повече от 30 мин ти трябва за 1 пост(за youtube video-5 min), така че не отнема много време.

Тоя трафик най-добре да го монетизирате с CPA offers.Забелязах че по-вечето от вас не знаят за CPA, затова и Adsense ще върши работа.

:eek:HaRRo:eek:
Има нещо, което ми се вижда важно, поне на мен ми е важно по тази тема. Имат опция за търсене по дума и след това можеш да избереш и категорията. Но не успях да намеря търсене само по категория без ключова дума. Мен например ме интересуват 10-те най популярни музикални клипове в туб за последните 24 часа.
 

Горе