Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Таман ми стана интересно и се изпокарахте грозно ей.
Тука модераторството не е на почит много. Просто си се напсувайте на воля да ви олекне и давайте по същество - кажете как се прави тва ама само да не е чарк по чарк да натаманяваш че много китайски подход ми се вижда..
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

----------
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Сладур :mrgreen:
Аз се чувствам обиден и ще те съдя също ;d
К'во да ти кажа..
You made my day!

Ха ха.. хубавец..
Интересно как ще ме съдиш като не знаеш нищо за мен..
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

----------
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Виж сега,
прави каквото искаш..
Както предполагам си забелязал - слабо ме вълнува ;)
Ще те помоля повече да не ми спамиш в темичката..
Ако има нещо допълнително да ме заплашваш - дай на лично съобщение, или пък пусни отделна тема в раздел "Webmaster's Off Topic"
Там ще има да си говоримм, да си говорим.. ;d
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

..........
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

ха, мерси. Чалъмът е добър па макар и бая търкане да има.

аз съденето - обикновено трябва да се съдите там дето физически се е извършила конфликтната случка... Питайте админите де е сървъра демек че мене ми се чини да се наложи една приятна екскурзийка да се спретнете..
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Здравейте.Извинявам се предварително и напомням,че не искам да обидя никого.Но защо е нужно да спорим тук?Нима това не е форум с цел да разменяме опит и да работим заедно?Не знам може би аз не мога да разбера това,но според мен такива спорове са излишни.Извинявам се,ако съм обидила някого.
Поздрави:)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

..........
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ех с твоя скрийншот..
Напълно ми е ясно какво значи самото понятие, и първо наистина реших да пусна скрийншот, но в последствие сложих направо картинката като разделих абсолютно всички елементи от колата на различно място, да добиеш поне малка представа от това кое как съм направил долу горе ;] И в последствие като сложих картинката, ме домързя да си едитна поста.. ;] Но както и да е..да приемем, че не знам какво значи понятието.. ;]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

+1
grassss3.jpg

цък ;]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

За това време тези яйца?
Иначе ми харесват проектите от бая време следя темата и ми харесват проектите на създателя и.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ъм сега, подреждах тук разни проекти..
И попаднах на нещо, което май не съм качвал тук..
Ето го и него :

logoexpressservices.jpg
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Какво стана, Зеалот?

Пиша ти по скайп, не отговаряш.
Звъня ти по телефона, не вдигаш.

Сега какво правим?
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

До сега бях на имен ден...;]
Скайпа, скайпа - винаги е влючен, дори когато ме няма.. ;]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Zealot може да е талантливо момче, но поне по отношение на мен беше абсолютно некоректен.

На 1 декември се чухме по телефона. Казвам му, че имам работа за него и го питам дали има желание да работи. Той отговаря положително и остана да уточняваме подробности по скайп.

На 2 декември се свързахме по скайп. Както обяснявам заданието, по едно време усещам че май си пиша сам. Зеалота изчезнал.

Появява отново чак на следващия ден - 3 декември. Обяснява ми, че на 2-ри изчезнал, тъй като... си бил изпрал iPod-a. Големи нерви, страшна работа. ОК. Питам го разбра ли какво трябва да се на направи - да. Говорим за цената вече. Той казва определена сума, аз му казвам няма проблем, ще ти платя 2 пъти повече, само свърши добра работа. И Зеалота пак изчезва. Без да каже чао, ставам, ще довършим разговора по-късно. Просто изчезва.

4 декември. Пише ми Зеалот пак по скайп. С голямо удоволствие щял да се заеме с проекта. Просто бил много зает, подготвял се да кандидатства в чужбина. Питам се какво общо има това с липсата на елементарна коректност, но запазвам въпроса за себе си. Вместо това го питам какво прави постоянно онлайн в този форум, докато е уж твърде зает да ми отговори по скайп. Не бе, той не бил онлайн, просто браузъра му бил забил. Зеалота казва, че още на 5 декември ще започне да работи. Питам кога мога да чакам нещо готово. Отговаря - недяля (7 дек) вечерта.

Неделя, 7 декември. 18 часа. Пиша му по скайп... не отговаря. Звъня му 2-3 пъти по телефона... не отговаря. Пращам смс - познахте, не отговаря. Пиша му в тази тема и излизам. Към 23:30 получавам смс от Зеалота - бил на имен ден на сестра си. Около полунощ му пиша по скайп. Казва ми, че нямало да може да се справи с проекта, wordpress темата му била твърде сложна :shock:

Някакви кодове имало, някакви глупости... ебати темата. Бил се опитал да направи нещо, ама с тази тема... Даже помощ от трети човек разбирач бил търсил - прати ми 10 минутен скайп чат като доказателство.

Никога не съм искал от него да редактира каквито и да било кодове, той предварително каза, че не разбира от тия неща. Казвам му да ми прати psd файла, за да пробвам аз да го кача (елементарно е, просто се ъплоудва една картинка на мястото на друга). Зеалот казва ок и... изчезва.

До сега не ми е пратил нищо. Не вярвам и да ми прати. Не вярвам изобщо да е работил. Просто ми загуби 1 седмица време и нерви.

Изключително некоректен човек!
 

Горе