Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Добре де, мерси, но попитах какви пари да искам за тоя дизайн ? :))
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

80-100 лева :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Благодаря за инфото, ще помоля и други да изразят мнение, за да избера един точен и междинен вариант :)
Поздрави

ПС - Сайта е на миналата страничка.. ;]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Добро утро на всички колеги и потребители :)
Мм..Тъй като скоро ще си правя портфолио, реших да си направя лого
Ето го и него :) :

z3al0tlogocopy.jpg


Как ви се струва ? =)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Струва ми се опростено, спрямо това, което си показал досега.
Важно е и клиентите да не възклицават WTF. :)
 
Последно редактирано:
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Супер си е логото. "Simple is best" :) Не е задължително всичко да е лъскаво с отражения в стил "Web 2.0". :)
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Струва ми се опростено, спрямо това, което си показал досега.
Важно е и клиентите да не възклицават WTF. :)

Истински много уважавам хората, които определено казват какво мисля, но не исках моето лого да е като другите лога в бранша, в смисъл такъв - другите сякаш са някакви..Сериозни такива..
Исках моето да е някакво - хем долу горе семпло, хем пък да е някакво смахнато.. :D Дам и дано клиентите не си казвам , wtf.. (lol)

Brain, бате пробрах го да видя как ще стой в web 2.0 формат преди да избера този вариант и хич не останах доволен.. :}

Иначе се радвам, че ви харесва ;]]]
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Бих също заменил намръщената физиономия с усмивка и надписа WTF с WTG. Малко хора знаят значението на вторият акроним, но ми се струва много по-подходящ.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Здравейте,
Ммм..спешно ми трябват 3 долара в пейпал, и за това предлагам нещо като .. абе да го наречем оферта - ще направя лого/банер (флаш)/хедър или каквото и да е друго БЕЗ уеб лейаут, срещу 3 долара.
Мм..офертата важи само за първият проявил желание.
Извинявам се, че правя така, но парите ми трябват наистина спешно

Хайде поздрави от мен :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Според мен 80-100 лв са много , виж тази тема , много годин дизайн за 15 лв , и незнам дали се е продал
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Наистина са много, като добавим това, че живеем в България... 10-15лв. за PSD, дори и за добър дизайн пак толкова. Ти 80лв. трудно ще му вземеш дори и кодиран... Такова е положението... ;) Иначе бива, но не е нищо особено. :) Поздрави!
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Това е смешно, дайте като сме в България да правим както в Казахстан или къде беше - за 2 долара да можеш да си наемаш кола за цял месец...
Хайде не обезценявайте труда ;)
Та едно лого не струва по малко от 10 лева, пък и + това в psd-то съм сложил само това, за което са ми казали, иначе естествено, че можех да му нахакам всякакви прозорци и лудории .. :) Както и да е де..уважавам мнението ви, но 15 лева са...

Ъм..Колкото до поместената от мен, по-горе оферта - ОТПАДА !
Благодаря на Izida за проявената човечност ! :)

Хайде поздрави на всички :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Грешно си ме разбрал , не казвам ,че струва 15 лв , просто ти дадох пример за прекрасен дизайн ,които се продаваше за 15 , и може би не се е продал.

Това е смешно, дайте като сме в България да правим както в Казахстан или къде беше - за 2 долара да можеш да си наемаш кола за цял месец...
Хайде не обезценявайте труда ;)
Та едно лого не струва по малко от 10 лева, пък и + това в psd-то съм сложил само това, за което са ми казали, иначе естествено, че можех да му нахакам всякакви прозорци и лудории .. :) Както и да е де..уважавам мнението ви, но 15 лева са...

Ъм..Колкото до поместената от мен, по-горе оферта - ОТПАДА !
Благодаря на Izida за проявената човечност ! :)

Хайде поздрави на всички :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Радвам се, че най-после си решил да си правиш портфолио. Какво означава z3al0t?
Още малко поработи върху логото си и направи нещо по-сериозно, защото знам че можеш :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ами z3al0t=zealot = фанатик :D:D:D Тъпо е малко, но още от едно време се пиша така.Още от както играх Counter Strike :D :D Иначе колкото до логото - имах и все още имам желание да е някакво смахнато , странно .. :)) Но ще го обмисля наистина :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Първото, което излиза за значение на 'zealot' от английски е: усърден радетел. :) Абе прав си с отговора на коментара ми и то много, но като погледна в нета, един дизайн, който се прави за не повече от 5-6 часа чисто работа, дизайн и кодинг, го продават за не по-малко от 1200$ - unique price, бройката 40-50$... Тук според теб, дали може да се случи това? :( Но както и да е. Айде успехи. :)
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Ами z3al0t=zealot = фанатик :D:D:D Тъпо е малко, но още от едно време се пиша така.Още от както играх Counter Strike :D :D

Оранжевото човече да не би да олицетворява ранен CS терорист? :)

Аз съм фен на COD4.
 
От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

irrealizable и ти имаш право, но аз съм на мнение, че щом могат да правят цените на нещата по магазините в "европейски стандарти" то и самото заплащането трябва поне мъничко да се доближава до този стандарт..И все пак да не се дерат много кожи.. :)
Както и да е де..ще видим какво ще стане.. =)
 
От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

Оранжевото човече да не би да олицетворява ранен CS терорист? :)

Аз съм фен на COD4.

ОоО пич, многооооогогогом многооооо обичам да играя cod4 online (happy) дай скайп ако искаш да поцъкаме някога, в свободното време :)
Ох..малко почнах да спамя сякаш, но.. сорка.. :mrgreen:
 
От: От: От: Graphic Design /банери,лога,колажи,календари,визитки и други../

ОоО пич, многооооогогогом многооооо обичам да играя cod4 online (happy) дай скайп ако искаш да поцъкаме някога, в свободното време :)
Ох..малко почнах да спамя сякаш, но.. сорка.. :mrgreen:

Давам ти скайп. Аз съм с втори профил на сървърите от скоро. С първия вече стигнах 55-то ниво и реших да започна наново. :wink:
Може и да съм те "гърмял" вече.:p

Best regards,
Extremist :eek:
 

Горе