GSM оператор BULSATKOM

leonssss

Well-Known Member
Здравейте!
Другия месец стартира цифровата тв в БГ,а след нея БУЛСАТКОМ - новия БЪЛГРАСКИ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР
колко от вас биха минали при БУЛСАТКОМ
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Защо си така начервен, братчето ми? Направо жал ми стана :D

Иначе.. защо не, стига да имат добри оферти и планове, а и да не пренаписват сметки..
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Как така стартира цифроват тв? То цифрова си има от година, че може и повече да е :)
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Сателитната цифрова, нали има цифровизация сега
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Сателитната цифрова, нали има цифровизация сега


чети и после пиши
написал съм БЪЛГАРСКИ МОБИЛЕН ОПЕРАТОР
или дали ще се регистрираш при тях?
 
Едва ли бих се прехвърлил към тях, но пък смятам че малко допълнително конкуренция би се отразила положително на подобряването на услугите на другите оператори.
 
От: GSM оператор BULSATKOM

100% ще пуснат нещо съблазнително за старта
 
От: GSM оператор BULSATKOM

След 1-ви септември сигурно ще пускат следната реклама: Вие вече гледате цифрова телевизия :D
 
От: GSM оператор BULSATKOM

След 1-ви септември сигурно ще пускат следната реклама: Вие вече гледате цифрова телевизия :D

Или гледате все същата тъпа телевизия , но цифрова :)
А иначе време е за 4-ти гсм , то се знаеше де . Дано не влезнат в "теле-картела" (ама надали :) )
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Защо да е време за 4-ти? Аз съм на Глобул от много години и винаги съм бил доволен от тях // да чукна на дърво. Нито цените са им високи, нито нищо .. :)
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Аз май ще взимам 5ти номер... :D
Ако пуснат някаква яка оферта с ново телефонче бих се замислил :)
 
От: GSM оператор BULSATKOM

То не раздадоха ли още 3 лиценза за ГСМ
Булсатком, Макс Телеком и още някакви
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Няма да ги пробвам хубаво е да има още 1 мобилен оператор, защото цените ще станат по евтини не, че са много скъпи сега де, но пак е нещо
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Най-после от кога ги чакаме :) Булсатком ми харесват като компания, тъй като не гонят клиентите си като другите с разни измислени клаузи..
Освен това, тъй като работя в сфера на интернет - вече са едни от гигантите в БГ. Международния им е доста голям капацитет, голям част от Interoute, имат стабилни 30G към bg-exchange и още повече към Balkan Exchange и се нареждат по капацитет сред компании като виваком, нетера, itd и тн.
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Ще им е трудно да догонят другите поне в следващите 2-3 години, огромна инвестиция си е тепърва изграждане на инфраструктура, а за мобилен интернет 3G, аз не бих рискувал да минавам на тях още в началото. :)
 
От: GSM оператор BULSATKOM

Е те вече са и банка и провайдър, така че нищо чудно :)

Иначе, така кат си дигнал темата - булсата кога ще почват да бачкат?
 

Горе