GSM Blog

MsGeR

New Member
Какво мислите за този Блог. Мисля че има добра и уникална тематика. Имам само един конкурент който мисля че ще успея в близко време да го настигна. Говоря само за блогове де. Мисля Че Стана Добре.
GSM Blog
 
От: GSM Blog

1. Темплейта съм го виждал на много места
2. До колкото виждам домейна няма никаква връзка с мобилните телефони. По-добре сам да си разработиш точният домейн, вместо да купиш разработен, но в друга ниша!
3. Категория "ДжиЕсЕм" ?! Какво подяволите е това?

Вече ми стана повече от ясно, че който иска наистина да успее трябва да бъде УНИКАЛЕН!!! За съжаление мързелът подтиква към копиране и нищо повече...

А и последно - сериозните уебмастъри ползват сериозни хостинг услуги! Едва ли едно Java приложение с големина от 200-300 kb ще ти притежи, вместо да линкваш наляво и надясно...

Т'ва е от мен.. Дано приемаш градивна критика
 
От: GSM Blog

1. Темплейта съм го виждал на много места
2. До колкото виждам домейна няма никаква връзка с мобилните телефони. По-добре сам да си разработиш точният домейн, вместо да купиш разработен, но в друга ниша!
3. Категория "ДжиЕсЕм" ?! Какво подяволите е това?

Вече ми стана повече от ясно, че който иска наистина да успее трябва да бъде УНИКАЛЕН!!! За съжаление мързелът подтиква към копиране и нищо повече...

А и последно - сериозните уебмастъри ползват сериозни хостинг услуги! Едва ли едно Java приложение с големина от 200-300 kb ще ти притежи, вместо да линкваш наляво и надясно...

Т'ва е от мен.. Дано приемаш градивна критика
Разбира се че приемам градивна критика:) Затова ще т отговоря на твоите критики :)
1.Темата ме радва и засега оставам с него докато не намеря по-добър.
2.Трябва ли домейна да има някаква връзка с контента - Google.Com, Zamunda.net
3.Това е Таг ....... а не категория
4.Няма копиране .... стараем се всичко да е наше...
5.Тук вече си прав. В най-скоро време ще качим всичко на наш сървър
 
От: От: GSM Blog

Разбира се че приемам градивна критика:) Затова ще т отговоря на твоите критики :)
1.Темата ме радва и засега оставам с него докато не намеря по-добър.
2.Трябва ли домейна да има някаква връзка с контента - Google.Com, Zamunda.net
3.Това е Таг ....... а не категория
4.Няма копиране .... стараем се всичко да е наше...
5.Тук вече си прав. В най-скоро време ще качим всичко на наш сървър

1. Съгласен.
2. Хубаво било за SEO-то... Не гледай Гугъл и Замунда защото те са хвърлили много, ама много докато станат номер 1 ...
3. Таг да е... Побългаряването на подобни чуждици понякога е много тъпо и даже отблъскващо
4. Евала ;)
5. Успех :)

P.S
Относно точка 2 - Ако закупиш разработен домейн... Представи си следната ситуация :
Имал съм някакво сайтче за развлечения да речем и съм го ползвал и разработвал в продължение на 2 години. Изтича ми сега домейна и решавам да го продам, защото е известен и ще му взема добри пари.. Ти го купуваш, но сменяш нишата. Влизат старите посетители и виждат, че сайта вече е друг... Малък е шанса да го разгледат, а нищожен - да се върнат отново...
Ето за това е по-добре сам да си харесаш домейна и да го разработиш ;) Освен това тука важи поговорката "Като искаш нещо да стане както трябва - направи го сам" ;]

Успех ти желая ;]
А между другото за модер мога да ти предложа един мой човек, от наш'то село, пардон град е и се занимава с такива джаджи... Мога да му кажа, ако искаш?
 
Последно редактирано:
От: GSM Blog

Здравей! От около 2 години и нещо се занимавам активно с мобилни телефони и мога да ти кажа, че съдържанието ти не струва:
На повечето програми не пише на кои телефони тръгват, нямат описания и още много работи, които трябва да ги има. Игрите не пишат на повечето в какъв формат са, на каква резолюция вървят, има по 1 скрийн и линк за даунлоад, никой няма да изтегли игра само като гледа скрийн шот-а (има изключения когато играте преди я е играл). За Симбиан: ами там можеше да кажеш поне, че програмата трябва да се сертифицира, можеше да кажеш дали за Uiq. Още много неща мога да кажа ама като за начало това стига ;)
Ако искаш мога аз да съм модератор, но трябва силно да ме впечатлиш ;)
П.П. Извинявай че така ти го казвам, но мисля че е редно да знаеш.
 

Горе