Guerrilla Marketing- книгата

apostol

New Member
Книгата на Джей Конрад Левинсън, който минава за "баща на герила маркетинга" е вече на пазара. Озаглавена е "Guerrilla Marketing", а подзаглавието гласи "Право в подсъзнанието".

Това е една феноменална творба, която всеки, изкушен от маркетинга и бизнеса, трябва да притежава!
 
Г-н Апостолов току що разбрах, че съм ви помогнал да продадете над 100,000 тиража от първата си книга но не мислех, че е чак толкова стара :D

Както и да е поздрави и успех,
Янко Желев
 
Янко, хлопа ти дъската

Янко, ти скоро преглеждал ли си се? Щото май ти се е разхлопала дъската...
 
Re: Янко, хлопа ти дъската

apostol каза:
Янко, ти скоро преглеждал ли си се? Щото май ти се е разхлопала дъската...
хахаха какъв хумор кво нещо
 
Янко, хлопа ти дъската

А бе, Янко! Кой ще подари на дете книга за маркетинг?! Ти си напълно откачил. Книгата, за която говоря е първо издание, излезе наскоро.
 
Г-н Апостолов аз доколкото виждам нуждаещ от доктор сте вие, такава грандомания ви е обхванала, че се мислите за "тиквено цвете над купчина боклук"

Сменете си диоптера на очилата, че май нещо не виждате както трябва.

да продадете над 100,000 тиража от първата си книга

значи нека да обобщим какво съм искал да кажа в това толкова кратко но неясно изречение.....

asdok8.jpg


Ще ви помоля следващия път когато нещо ви е неясно да попитате като хората (както подобават годините ви) а не да се правите на поредния "Чичо Злобюл".

Поздрави и пожелания за успех
Янко Желев
 
Както казваше един мой приятел: "Ти да не се мислиш за нещо повече от охлюв!"

Тълкувайте го както искате! :)
 
Янко си е Янко

Янко, казах ти, че си откачен и това си е самата истина. Аз публикувам съобщение за една книга на Левинсън, той говори ни в клин, ни в ръкав за моята първа книга. Тя няма нищо общо с маркетинга бе, бунак! Махни се от този форум, защото много ти миришат краката за него. Нямаш глава, нямаш ценз за тоя форум. А си и откачен, както се видя...
 
Цепиш мрака с тези лафове трябва да те поканят в актьорската вечер на Шоуто на Слави.Новият Краси Радков - г-н Апостолов :wink:
 
UK каза:
Цепиш мрака с тези лафове трябва да те поканят в актьорската вечер на Шоуто на Слави.Новият Краси Радков - г-н Апостолов :wink:

Проф. Вучков май има някакво ново предаване по ТВ2
 
@vetzkov това беше гадно...
 

Горе