Header За Блоггер. Специфичен въпрос.

spacelordtony

New Member
Здравейте.
Поздравления за форума ! ! !
Имам блог за дигитална илюстрация и дизайн, който поддържам от 2 години. За момента блогът ми има 4ПР и средно 2 хил иникални посетители за ден. Може да се каже,че почти не съм пипал оригиналния темплейт, с изключение - няколко адсенс хака за позишънинг на рекламните блокове в контента.
Въпросът ми е:
Понеже от скоро започнах да генерирам пари от една афилиейт програма реших да се поразмърдам и да поработя над идентитито. Реших да почна с лого и хедър. Проблемът е, че ключовата дума на която съм ранкиран на 6-то до 8-мо място с органик сърч е думата която е в тайтъла. Ако сложа хедър думата няма да е органик текст, същото важи и за дескрипшъна, по този начин може би ще променя начина по който ме индексира защото намалявам гъстоата на ключовата дума .Реших да направя по-софт хедър и да запазя тайтъл+дескрипшън като текст, поставяйки хедъра зад текста. Искам да използвам бял цвят за да контрастират с фона на хедъра. До тук добре, но се опасявам да не бъда класифициран като спам, защото бекграунда на сайта и текста ще са с един и същ цвят. Тази пролет присъствах на web2.0 експо в Сан Франциско и в сео презентацията си Гуугъл обърнаха внимание точно на това - еднакви цветове на текст и фон.
Бихте ли ми дали съвети как да постъпя? Да рискувам ли да сложа хедъра с бял лайв текст пред него и бял бекграунд ? Дали ще бъде проблем ако променя бялото към няколко номера по тъмно бяло (хтмл цвят) ? Надявам се, че сте ме разбрали. Ако не моля питайте.
 
Последно редактирано:
От: Header За Блоггер. Специфичен въпрос.

ако си оправиш правописните грешки може и да те разберем
 

Горе