help за рег на домеин

Maverick

Well-Known Member
Искам да регна домейн в godady и попълвам си всичко и като дам, че искам да платя с paypal и ми иска кредитна/дебитна карта. Искам да си платя по pp! Как да стане?
 
От: help за рег на домеин

а къде се намира този бутон?
 
От: help за рег на домеин

bwy1239396209k.jpg
 
От: help за рег на домеин

Ами при мен защо е друго?

newbitmapimagem.jpg


давам на Checkout now

newbitmapimage1.jpg


логвам се и ми излиза това

newbitmapimage12f.jpg
 
От: help за рег на домеин

същото е

проблема тук не е с GoDaddy, а е заради PayPal акаунта ти.
Нямаш асоциирана кредитна/дебитна карта в пейпал акаунта си, а си иска
и след входа в PayPal те праща да си попълнеш данни за карта.
 
От: help за рег на домеин

ами акаунта ми е верифициран. И като попълна данните на катата си и ми казва, че такава карта вече има
 
От: help за рег на домеин

картата дебитна ли е?
има ли пари в нея?
ако няма мисля, че е заради това

ако е кредитна, всичко по нея ОК ли е? да не е блокната или нещо подобно.

аз лягам. Успех.
Проблема е картата, щом акаунта ти е наред.
 
От: help за рег на домеин

Картата е виза работи си както трябва и има пари в нея. Беше ми изтекла преди месе но е подновена. Възможно ли е да е заради това? И как да го оправя?
 
От: help за рег на домеин

Ако акаунта ти е бизнес,не можеш да плащаш с така наречената микросметка в paypal.Тоест с баланса си.Само с карта можеш
Ако ти е Premier тогава да
 
От: help за рег на домеин

Account type: Personal
Status: Verified
такъв е
 
От: help за рег на домеин

здрасти пак
пробвай да си изтриеш картата и да си я въведеш пак ако е била спирана, може да не може да си я захапе.

вариант 2:
обади се в банката си и питай изрично дали с тази карта може да я ползваш в PayPal
 
От: help за рег на домеин

Точно това направих изтрих си картата и я аднах наново. И се получи регнах си домеина. Сега някой може ли да ми кайе как мога да предоставя пара на друг да ползва домеина без да зи давам акаунта в godady?
 
Re: От: help за рег на домеин

Сега някой може ли да ми каже как мога да предоставя права на друг да ползва домейна без да си давам акаунта в GoDaddy?
Да ти даде DNS сървърите на хостинга, конфигурираш домейна с тях в GoDaddy и си готов.
 

Горе