HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

giftbg.net

New Member
Добра вечер, тъй като ми е за първи път имам нужда от указания.

Имам домейн и хостинг в Godaddy.
Домейна е до 2013г. но хостингът ми изтича на края на месеца та искам да си прехвърля информацията от хостингът на нов хостинг, който смятам да закупя в суперхостинг.

Та за това някой може ли да ми каже стъпка по стъпка каво да направя.
Благодаря предварително.
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Драсни едно ЛС със някакъв скайп :)
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Пишеш на СХ същия въпрос, даваш им достъп и те ще ти прехвърлят всичко.
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Стъпките са малко и са лесни за изпълнение:

1. Отваряш си портфейла.
2. Вадиш 50 лв.
3. Даваш ги на някой да ти премести сайта.
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Свалаш всичко от главната dir www
после качваш на нноиа хостинг който си избрал
след това отивав в cpanel отиваш на mysql export ил нещо подобно е за всиака база ги правиш на фаилове и свалаш.
После правиш на новиа хостинг същите бази с същите user name i password .
после import за всиака база фаила които си направил от предишниа хостинг.
Разгледъи си уеб сайтовете д л се така както искаш и ако нема некои дето ползват неква услуга където се намира в папка в по горна дир от www това може и д е достатъчно.
за повече инфо пиши ми
може и д ти помогна повече ако не можеш сам и не забрава докато не си проверил уеб саитовете на новиа хостиннг не трии на предишниа, че д има от къде д се свал ако нещо не е както на предишниа хостинг
За повече инфо пиши ми.
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Благодаря на всички отзовали се....
СПРАВИХ СЕЕЕЕ
Ура :)
 
От: HELP, трябва ми стъпка по стъпка какво трябва да направя за да прехвръля сайта

Стъпките са малко и са лесни за изпълнение:

1. Отваряш си портфейла.
2. Вадиш 50 лв.
3. Даваш ги на някой да ти премести сайта.

Не всичко е пари приятелю :)
 

Горе