High Paying Keywords

veznata

Member
има ли смисъл да се правят статии със High Paying Keywords като за мезотелиома например(над $ 50-ов клик), от 2 месеца експериментирам с на4инанието с блоггер и имам 20-тина клика и 3 евро, това нормално ли е или блога не става
http://lifeandbeyond-hay.blogspot.com/
 
Тоя блог го отворих, опитах се да разгледам една статия, хванаха ме бесните и го затворих. Той е ужасен. И зарежда супер бавно. Страниците са огромни и пълни с един куп излишни неща. Тия картинки например за какво са анимираните в дясно? Сложи му някакъв дизайн, подреди го малко. Направи навигация, подреди постовете, направи ги разумно дълги - ако трябва ги раздели на части. И изобщо на каква тема е всъщност? Много разнообразно ми се вижда това:

Article (98) Fun (6) Gambling (5) Games (1) Health (133) How to (6) Interesting Photos (1) Soccer predictions (54)

По-добре направи отделни блогове за различните теми.
 
От: High Paying Keywords

сигурно е така, но вече съм го започнал на всички теми и не знам как да ги подредя нещата по-нормално, ще го побутам още малко и ако не върви добре го за*бавам
 
От: High Paying Keywords

За да ти платят големите пари за клик трябва блога ти не просто да е на тая тема, а да е authority в сферата. Иначе ще получаваш някакви стотинки, колкото и при другите ключови думи.
Колкото по-висок ти е тръста на сайта, толкова по-голям процент ти пуска Г.
 
От: High Paying Keywords

Блогът наистина е абсолютен кенеф! Влизаш и панически бягаш! Не знам как си успял така да го скапеш!
 

Горе