High School = Bull Shit

High School = Bull Shit

  • I Agree

    Votes: 22 56.4%
  • I Disagree

    Votes: 13 33.3%
  • I Do Not Care (Harry Potter)

    Votes: 4 10.3%

  • Общо гласове
    39
От: От: High School = Bull Shit

Доналд Тръмп е завършил военна академия, преди да следва в търговия в университета - излиза, Такамато, че твоят идол има цели 2 висши :D

Уест Поинт при Доналд Тръмп е преди всичко за формиране на дисциплина и Грантед Аксес до черни каси на СИА (че да си прави приумиците както намери за добре)
При мен подобно беше от 1-ви до 7-ми клас... (по системата на Академик Сендов)
Ако си още в Пловдив пиши ми 1 ЛС да направим 1 Джак или каса бира вместо оперативка и интервю за работа.

ПС: "Статистиката показва, че голяма част от милионерите нямат више, или пък са напуснали защото им губели времето."
 
От: High School = Bull Shit

Е зависи къде си "губи времето " човек ...ако е в Айви-лигата хич няма да е зле ...
Милионерите значи са си взели социалните контакти от някъде другаде щом не са от среда като гимназияили университет .

п.п. малко грубичко, но вярно, че краставите магарета се надушвали 8)
 
Последно редактирано:
От: High School = Bull Shit

Можеше просто да озаглавиш темата:

"Таа година съм абитЮрент! Да хода ли да се натискам за вишу или май по-добре да го скипна, а?"
 
От: High School = Bull Shit

ако имаш предвид ТС - не мисля че ще да е абитуриент ако е учил по програмата на Академик Сендов :wink: - тази наистина мракобесна програма беше на мода преди 20-тина години
 
От: High School = Bull Shit

Аз гласувах за Harry Potter щото все ми е тая. :mrgreen: Образованието винаги си е било скапано, не е от сега и няма да се оправи затова е безсмислена темата според мен, освен ако целта и не е лаф да става. Целта на образованието е да ти даде някакви основи няма как да те научи на нещо.

Образованието и дипломите не правят пари и не създават милионери, това го правят самите хора. Един човек като няма желание или капацитет да научи нещо няма значение какво е образованието и в Харвард го набутай пак ще излезе олигофрен. :)
 
От: High School = Bull Shit

Системата Сендов стартира 1980г. и да ви кажа не беше лоша, а даже доста модерна за времето си жалко че я спряха.
 
От: High School = Bull Shit

на мода са college dropout-ите и то не от скоро
ей ги как добре са се уредили, тва гейтс, брансън, джобс, делл, елисън, тоя новия на фейсбука :D:D
тука за high school говорите, ама то и там така - 99% от холивудските актьори са незавършили гимназия хаха
 

Горе