HolaPrize - реални награди, реално печелене, законен сайт

Ама кви се българите - винаги придирчиви, винаги негативно настроени, отричаме всичко, за нас всичко е измама, всичко е схема, всеки иска да ни прецака си мислим... Пази Боже от такива сънародници! Айде малко по-чил бе хора ;);)
И ти ей така от добро сърце реши да просветиш българопитеците за тая мега далавера?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
И ти ей така от добро сърце реши да просветиш българопитеците за тая мега далавера?
Човек да не сподели нещо в тоя форум. Сетих се за тоя виц:

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
(https://www.bgjargon.com/word/meaning/Български форум)
 
Аз се регистрирах , видях , че не ми вършпи никва работа и въобще не съм се занимавал. Идеята за тоя пример беше , че тези малки , но все пак награди си е вид маркетинг и в никакъв случай не е задължително лъжа. Са да си кажа аз си джъткам от време на време една стратегийка на телефона за без награди и достатъчно рекламки им цъкам за време примерно , та не е чудно и защо , как и от къде биха "споделяли печалбата" или давали награди.
И не в темата , ама понеже отговарям на твоя пост сайта ти прави готино впечатление ;)
Абсолютно нищо не се случи. Не е като да не бях активен. Не съм имал и очаквания, но си беше зарибявка... по онова време. Имаше доста регистрирани и активни потребители. За останалото: много сходно поведение на моето :). Благодаря за приятните думи. Такива изказвания са ми ценни и важни! 🍻
 
... сайта ти прави готино впечатление ;)
Шрифтовете са счупени и излиза Times New Roman, Times или каквато там е дефолтната гадост на операционната система на гледащия.
 
на всичко отгоре го рекламира и Украйнски подръжник - тъпунгер... това е достатъчно за да игнорирам сайта
За друг сайт ставаше дума... Ама иначе да.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Какво се се нахвърлили. Един готварски сайт си направи бизнеса на гърба на потребителите с награди от по 20 лв. Нали го знаете?

Аз се канех от известно време да питам за аутодок. Голяма фирма е и обявените бонуси изглеждат прилично. Но не съм пробвал все още.
 
След като поцъкате из HolaPrize, може и да погледате тоя стрийм, та хептен да си осмислите съботата:

 
  • Haha
Реакции: Vbb
Шрифтовете са счупени и излиза Times New Roman, Times или каквато там е дефолтната гадост на операционната система на гледащия.
Ми аз не ги видях тия счупени шрифтове NEW IDEA, а па тва за Roman па ич. Еййй ама верно си си на КОНТРА :D

Какво се се нахвърлили. Един готварски сайт си направи бизнеса на гърба на потребителите с награди от по 20 лв. Нали го знаете?

Аз се канех от известно време да питам за аутодок. Голяма фирма е и обявените бонуси изглеждат прилично. Но не съм пробвал все още.
То не е само един. А един ютуб канал с тъпо съдържание за отрицателно време събра 5 цифрени последователи с по 10 лв. раздаване на всяко видео. Както вече казах един от най-сполучливите опити за реклама "след свършена работа"
 
Ми аз не ги видях тия счупени шрифтове NEW IDEA, а па тва за Roman па ич. Еййй ама верно си си на КОНТРА :D

Нема нищо общо с контрене това - нали било немало уебмастърски теми у форума - това си е баш уебмастърско.
Може да изглежда още по-добре с някой sans-serif шрифт с поддръжка на кирилица.
 
Човек да не сподели нещо в тоя форум. Сетих се за тоя виц:

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
(https://www.bgjargon.com/word/meaning/Български форум)
Това какво ти говори? Във всеки западен форум ако попиташ - Какво ще стане ако си завра дрелка в гъза - не само ще ти отговорят ами и кой модел да си купиш и точно как да си я завреш.

В руския вероятно ще те попитат от какъв зор ще го правиш.

В българския е логично при подобен въпрос да ти кажат неща свързани с менталното ти здраве
 
Нема нищо общо с контрене това - нали било немало уебмастърски теми у форума - това си е баш уебмастърско.
Може да изглежда още по-добре с някой sans-serif шрифт с поддръжка на кирилица.
Шрифтът е Century Gothic и при мен всичко е окей. Мога веднага да се съглася, че сайтът не парадира с нищо и има пропуски. Все пак... маркетолог съм :) Концепцията е моя, а изпълнението е на колега. Както стана ясно, на едни им допада, на други - не.
 
Шрифтът е Century Gothic и при мен всичко е окей. Мога веднага да се съглася, че сайтът не парадира с нищо и има пропуски. Все пак... маркетолог съм :) Концепцията е моя, а изпълнението е на колега. Както стана ясно, на едни им допада, на други - не.

При тебе е ок понеже си го инсталирал на компютъра си.
За почти цялото останало човечество изглежда различно.

8c6182e2ce3ec49f29a24bbc4348e20c.jpg
 
Разбрах какво имаш предвид и забелязвам разликите. И при теб не излиза лошо, лично мнение. Благодаря за коментара :)

1687023233350.png
 
Разбрах какво имаш предвид и забелязвам разликите. И при теб не излиза лошо, лично мнение. Благодаря за коментара :)

Не бързай да се радваш - на Уиндоус изглежда още по-зле...
 
Най-накрая нещо стойностно!

Испанска фирма, предлага на българи да спечелят Китайски награди. Аз лично нямам търпение да спечеля тия мъниста с цена 1.27лв.



А иначе ква е идеята на "наградите" да са алиекспрес линкове?
Всяко разгледждане на "награда" на вкарва в алиекспрес афф на испанската фирма ли?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
При тебе е ок понеже си го инсталирал на компютъра си.
За почти цялото останало човечество изглежда различно.
Не е вярно това.
 
На фона на ужасна война в Украйна, човек с руски цитати и мисли в подписана си (уж водещ се за българин), не може да ме впечатли какво мисли. Наистина еволюцията е спряла при теб, путинофил такъв
Само да те светна, че подписа ми е много отпреди джуджето да реши, че му трябва Украйна. И не само в Русия говорят руски..... и ако ме познаваше поне малко, щеше да знаеш, че имам повече приятели украинци отколкото чистокръвни московчани. Вземи да порастнеш.
 
Ама кви се българите - винаги придирчиви, винаги негативно настроени, отричаме всичко, за нас всичко е измама, всичко е схема, всеки иска да ни прецака си мислим... Пази Боже от такива сънародници! Айде малко по-чил бе хора ;);)
То не е много трудно да определиш кое е вероятна измама или ако щеш загуба на време. Просто се запитай как работи бизнес модела и дали е практически възможен. Ок, изпращали някакви награди. Тези награди едва ли падат от небето, все ще струват пари. Трябва някак да се оправдаят разходите. Единия вариант е парите да идват от потребителите, другия - от рекламодатели. Често в измамнически сайтове потребителите трябва да си купуват разни нива, да реинвестират и т.н, тогава е ясно какъв е бизнес модела. Но в случая казваш, само трябва да се цъкат някакви рекламки. Хубаво, ама разни бедни индивиди, цъкащи по рекламки, които въобще не ги интересуват... това няма смисъл, само се създава трафик по нета. А и мислиш ли, че някой нормален рекламодател би рекламирал в такъв сайт? Надали въобще знаят за съществуването му. Най-много рекламите върху които се цъка да са реклами за други подобни сайтове. Дори хипотетично в момента да дават някакви награди, едва ли това нещо ще оцелее за напред. По принцип всеки гледа да прави пари, а не да раздава неща на непознати, само щот са много готини.
 

Горе