honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Ivajlo Angelov

New Member
Нещата са много, много простички:

1. Изтегляте си Google Chrome - ето от ТУК
000.jpg
2. Изтегляте си honey.
honey-extension.jpg
Това е една хитра добавка за Chrome, която засича всички промо - кодове, като влезете в даден сайт. Когато си го изтеглите, виждате ето ТОВА в браузъра си. Но...когато влезете в сайт, който се поддържа от тази добавка, тя светва в оранжево. Просто цъкате върху добавката и проверявате дали има налични купони за този сайт. Можете да разчитате основно за кодовете на GoDaddy.
Много е просто... и безплатно


Надявам се да съм помогнал
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Никакъв чеп не става от тоя адон
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Аз съм я ползвал в татенцето и ми е спестявала доста ровене за кодове по сайтовете.
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Нещата са много, много простички:

1. Изтегляте си Google Chrome - ето от ТУК
Виж файлът 11899
2. Изтегляте си honey.
Виж файлът 11900
Това е една хитра добавка за Chrome, която засича всички промо - кодове, като влезете в даден сайт. Когато си го изтеглите, виждате ето ТОВА в браузъра си. Но...когато влезете в сайт, който се поддържа от тази добавка, тя светва в оранжево. Просто цъкате върху добавката и проверявате дали има налични купони за този сайт. Можете да разчитате основно за кодовете на GoDaddy.
Много е просто... и безплатно


Надявам се да съм помогнал

да се запишем, може да потрябва :)
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

И аз съм на мнение, че може спокойно да го пропуснете този адд-он. Имам го инсталиран повече от година и съм го полвал само един път. За покупка на домейни може и да Ви свърши някаква работа, но за Амазон,ebay и китайските магазини до сега бонус код/ купон не съм получавал.
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

И аз съм на мнение, че може спокойно да го пропуснете този адд-он. Имам го инсталиран повече от година и съм го полвал само един път. За покупка на домейни може и да Ви свърши някаква работа, но за Амазон,ebay и китайските магазини до сега бонус код/ купон не съм получавал.

Здравей,
Наистина този адон не е особено добър в надушването на кодове за другите сайтове, но за ГоДадди е просто уникален!
Препоръчвам го!
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

И аз съм на мнение, че може спокойно да го пропуснете този адд-он. Имам го инсталиран повече от година и съм го полвал само един път. За покупка на домейни може и да Ви свърши някаква работа, но за Амазон,ebay и китайските магазини до сега бонус код/ купон не съм получавал.

Някак си "имам го инсталиран повече от година", и "може да пропуснете този адд-он" няма смисъл. Щом и един път си го ползвал, значи върши работа :)
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Кое реши че е спам? Не е ли всеки следващ пост спам, след първият? Инак благодарим, няма да го обръщаме на спам!
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Да разбирам, че за бг сайтове не може да говорим..
На какъв принцип действа?
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Принципа е ясен - ключови думи и URL адрес, ама защо само за татенцата има успех? По пътя на логиката ако домейна е променлива то би трябвало да дава и други резултати.
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Да разбирам, че за бг сайтове не може да говорим..
На какъв принцип действа?

Здравей,
Тук става въпрос за избрани сайтове, които са разрешили да се търсят кодове за тях. За бг сайтове не действа, знам от личен опит.
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

:clap:
Браво за думата, която сме забравили вече.
Има и други адони (добавки), които мога да ти препоръчам, ако имаш желание.

Аз също ползвам honey и съм сравнително доволен - за GoDaddy върши добра работа. Интересно ми е какво би ни препоръчал :)
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Много крайни мнения, и в срайна сметка заслужава ли си да се инсталира
 
От: honey - вземете си кодове за много и различни сайтове

Много крайни мнения, и в срайна сметка заслужава ли си да се инсталира
Пробвай и кажи резултата, последния път ми спести 10 цента в татенцето.
Тук се намират за секунди промо кодове:
https://www.namepros.com/threads/godaddy-discount-codes.577802/page-820
 

Горе