Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

uni-web

Well-Known Member
:roll: За тези които не знаят, че съществува, явно от скоро вече го има. Може да си добавите Rss фийда с автомат събмит към вашата страница в гуглю +, Лесно бързо и удобно.

Днес се зачопли щото ми писна всяка една публикация от сайт да минавам през г+ да я шервам, а за повечето социалки имаше всичко, та изнамерих го де.

Тула е безплатен, но за акаун може да имате само два безплатни фийда, еми това е налазвайте, надявам се да съм ви бил полезен. :)

http://hootsuite.com/

За мен е добре дошло. :beer:
 
От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

Има ли и безплатни алтернативи на услуги като OnlyWire?
 
От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

Има ли и безплатни алтернативи на услуги като OnlyWire?

Не знам все още го разглеждам и изучавам, иначе пуснах два фийда и на третия поиска пари :). Сега чакам да видя щото минимума за време на събмит е на час по 5 публикации. :)
 
От: От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

За facebook можете да ползвате dlvr.it - Най-доброто, което съм ползвал някога!

За фейса валяло за G+, нямаше или поне аз не знаех да има. Чакам още да видя дали ще работи коректно. :)
 
От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

На Hootsuite недостатъка му е, че няма възможност да проверява дали не са пускани вече нещата от фийда, т.е. ако е настроен да публикува веднъж на ден, но не са добавяни статии (примерно) 2-3 дена, то тези 2-3 дена ще публикува едни и същи неща ...

Иначе и аз го ползвам от 1-2 месеца и съм доволен. За Фейса и Г+
 
От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

Един въпрос към колегите с OpenCart магазини:

При опит да добавя Google Base feed-а към Hootsuite ми дава следната грешка: Feeds must be configured so that posted items report a date/time.

Какъв RSS feed използвате Вие? Аз така и не успях да намеря нещо работещо и безплатно.
 
От: От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

Един въпрос към колегите с OpenCart магазини:

При опит да добавя Google Base feed-а към Hootsuite ми дава следната грешка: Feeds must be configured so that posted items report a date/time.

Какъв RSS feed използвате Вие? Аз така и не успях да намеря нещо работещо и безплатно.

Аз мисля, че ползвам това. Изкарва ми го във вид: http://име-на-сайт.com/index.php?route=feed/latest_products_rss

казвам "мисля" понеже беше наистина отдавна когато съм го настройвал, но трябва да е същия. Извличам си ги спокойно в един уърдпрес блог и спамя чрез него в туитър акаунта през twitterfeed.com За фейса също съм го ползвал...
 
От: Hootsuite + Автоматичен събмит на Rss feed към G+

Пушка е работи си само че, оцията на час не работи, иначе е постнало 5 поста самичко снощи. :)
 

Горе