HostGator 75% отстъпка?

От: От: HostGator 75% отстъпка?

Само за нови клиенти да...

Но винаги можеш да станеш нов клиент ;)

Поздрави,
Борисов

жалко :) ина4е на тези които се 4удят (ако има такива де) хостинг-а е супер, ве4е 6 месеца го ползвам и нямам никакви проблеми
 
От: От: От: HostGator 75% отстъпка?

жалко :) ина4е на тези които се 4удят (ако има такива де) хостинг-а е супер, ве4е 6 месеца го ползвам и нямам никакви проблеми
Преди бях при тях на няколко хиляди UV/час ти пращат емаил,не можех да си събмитна всичките сайтове по едно бреме в soc(дигг,михх....):mad: .При Lunarpages такива проблеми никога не е имало.
 
От: От: От: От: HostGator 75% отстъпка?

Преди бях при тях на няколко хиляди UV/час ти пращат емаил,не можех да си събмитна всичките сайтове по едно бреме в soc(дигг,михх....):mad: .При Lunarpages такива проблеми никога не е имало.

Ти си един от малкото, които се оплакват от HG, но всеки си има мнение.

Надявам се, че тези, които ще се възползват ще са доволни и няма да имат проблеми.

Благодаря ти за споделеното мнение.

Поздрави,
Борисов
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Thank you for choosing HostGator.com as your web hosting provider. This email confirms that we have received your order.

If you have already submitted payment, your account will be setup within 20 minutes. If you have yet to make payment, you may do so by going to https://secure.hostgator.com/billing and logging in with primary email address and password specified at time of signup.

Once your account is setup, you will receive an email notification with your account information. If you fail to receive this email, please check your spam and junk email folders. If you still can't find it, please contact [email protected] with an alternative email address we can use.

Thank you again for choosing HostGator. We are looking forward to serving you soon.

Best regards,
HostGator.com
Аййдеее и аз си взех хост за 3 години :)
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Честито Sammy,

Със здраве да си го ползваш.

Малко остана от деня, така че напред народе :)

Поздрави,
Борисов

Аййдеее и аз си взех хост за 3 години :)
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Забравих да ви се похваля, взех си .орг домейн с 2 букви и 1 цифра :) А комбинацията от букви е хубава :p
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Сега видях какво пише с сайта на Mtel за цените на разговорите до САЩ: 1.19 лв /мин. Значи за 15 минути ще имам сметка 17.85 лв... А казват, че нямали "такса за активация". В същност имат, обаче се плаща по друг начин! Обаче като направя справка за сметката си ми излиза по-малка сума - 13.09 лв - нещо не се връзва...
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Сега видях какво пише с сайта на Mtel за цените на разговорите до САЩ: 1.19 лв /мин. Значи за 15 минути ще имам сметка 17.85 лв... А казват, че нямали "такса за активация". В същност имат, обаче се плаща по друг начин! Обаче като направя справка за сметката си ми излиза по-малка сума - 13.09 лв - нещо не се връзва...

Провери си сметката утре, тогава ще излезе наяве колко са ти взели за обаждането.

Пак напомнян приятели, промоцията е само днес и затова се възползвайте докато е време, за да не съжелявате утре.

Цъкате на гущера по-долу и си уреждате хостинга за поне година напред тънко тънко :roll:



Кода за намалението можете да го намерите в пост номер 2 :)

За по-мързеливите ето:
Код:
75OFF

Поздрави,
Хост....ъъ Борисов :neutral:
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Щях да питам докога е промоцията, ама вече разбрах че е само за днес....
Жалко че няма да мога да ги пробвам (поне не и сега)...
Аз по принцип не държа пари в картите си за онлайн разплащания, вкарвам само когато ще плащам нещо. Поне да бях я видял през деня тази тема че да вкарам парички...
Ех как ме е яд ...:evil:
 
От: От: HostGator 75% отстъпка?

Аз имам един въпрос относно този хостинг. Преди да закупя днешния акаунт имах 2 акаунта( да ги нарека "X" и "Y"), и 2-та на различни имена. Днешния акаунт, който закупих също е на различно име. Ето и проблема...

Значи... изтривам от акаунт "X" един домейн и се пробвам да го добавя в новия акаунт от днеска и ми изписва, че този акаунт вече е добавен от друг потребител, което не е вярно!, защото го изтрих. След многократни опити да го добавя, реших да пробвам с Акаунт "Y" и там да се пробвам да го добавя и успях.

Въпроса е... Защо в новия акаунт закупен от черния петък, не мога да добавям домейни, които са били вече техни потребители а в обикновенни акаунти без отстъпки мога да ги добавям ?

Някой знае ли нещо по въпроса ? :shock:

П.П. Който ми даде едно разумно обяснение защо се получава така има бира от мен :p (стига да е от моя окръг)
 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

Вероятно с цел да не ги мамиш. Промоцията е само за нови потребители.
Може би ако им "обясниш" че си купил вчера домейна от друг техен потребител, ще стане да го адднеш. Смени и данните за контакт на домейна за по сигурно.
 
От: От: HostGator 75% отстъпка?

Вероятно с цел да не ги мамиш. Промоцията е само за нови потребители.
Може би ако им "обясниш" че си купил вчера домейна от друг техен потребител, ще стане да го адднеш. Смени и данните за контакт на домейна за по сигурно.

Дамм обмислям го този вариант, но ме притеснява това, че домейните са 10 не е 1 :(
 
От: От: От: HostGator 75% отстъпка?

Дамм обмислям го този вариант, но ме притеснява това, че домейните са 10 не е 1 :(
Баш толкова няма да можеш да ги излъжеш.
Какъв хостинг си взел?
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Драги приятели,

Поради това, че останаха само няколко часа от промоцията ще я направя още по-атрактивна за хората, които не могат да си позволят да изхарчат повече от $20 за хостинг.

Офертата е следната:
Ако поръчате хостинг пакет "Hatchling" за 1 година с настоящата промоция това ще ви струва $20.85.
Ако се регистирате от банера по-долу и го направите със собствен домейн, аз ще ви върна парите, когато ги получа!
Когато се регистрирате ми пратете скрийншот, за това че сте платили и сте активирали акаунта си, както и домейна, който сте ползвали при регистрацията!

Иначе казано:
1. Регистрирате се през банера в този пост.

2. При самата регистрация избирате свой собствен домейн и план "[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hatchling[/FONT] ($83.40 на година)"

3. Използвате промо код:
Код:
75OFF
По този начин ще дадете само $20.85

4. Правите снимка на екрана, когато сте платили и ми я пращате, заедно с домейна, който сте ползвали на email 5. Ако акаунта ви се активира нормално, ще си получите парите, т.е. $20.85 веднага след като ги получ аз.

Парите ще се връщат чрез PayPal

Условия на офертата:
1. Възползвайки се от тази оферта, натискайки на банера по-долу, вие автоматично се съгласявате със тези условия.
1. Офертата важи само за хостинг план "Hatchling" за период от 1 година!
2. Офертата е валидна от този момент нататък, до края на промоцията
3. Ако поради някаква причина, не активирате акаунта си коректно - откажете да дадете съответните документи, откажете да платите или използвате регистрация на нов домейн, то автоматично се дизквалифицирате и няма да ви бъдат върнати пари.
4. Валидни са регистрации само от банера в края на поста!
5. Ако използвате банера, но промоционалния код не сработи и няма намаление, не поръчвайте, защото няма да ви бъде върнато нищо от мен.

АКО ИСКАТЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАТЕ ОТ ОФЕРТАТА ПОЛЗВАЙТЕ
СЛЕДНИЯ БАНЕР:



Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: HostGator 75% отстъпка?

Е това се казва оферта, Борисов! Дано някой е успял да се възползва.

Щях да добавям към репутацията, ама вече имаш от мен....
 
От: HostGator 75% отстъпка?

Е това се казва оферта, Борисов! Дано някой е успял да се възползва.

Щях да добавям към репутацията, ама вече имаш от мен....

Радвам се, че офертата ти харесва, всъщност се радвам, че поне някой изрази мнение.

Честно казано. никой не пожела да а се възползва от нея, а и вече няма как. Безкрайно съм изненадан, че никой не пожела да се възползва, но фактите са си факти. Явно нещо не им харесва...

Искам офицялно да обявя, че черния петък свърши, т.е.

КРАЙ НА ПРОМОЦИЯТА

Поздрави,
Борисов
 

Горе