hosting affiliate program ?

От: hosting affiliate program ?

едва ли някой тук се занимава с тяхната афилиейт програма ...000webhost не си струват да ги рекламираш
друг хостинг може като например hostgator ..доста нашумя напоследък


на co.cc домейните също ако искаш нещо такова за събиране на стотинки ..даже имаше отзиви, че изплащат комисионните

Код:
http://www.co.cc/affiliates/affiliates.php
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

знаЧи всеки които си направи рег на домаин получавам 0.10 цента ? правилно ли сьм разбрал
а точни ли са сьс плащанията ? и не е някои SCAM нали ?
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

знаЧи всеки които си направи рег на домаин получавам 0.10 цента ? правилно ли сьм разбрал
а точни ли са сьс плащанията ? и не е някои СЦАМ нали ?

Правилно си разбрал. Веднъж изпатих от тях - не знам защо, но не ми платиха. Причината, която ми изложиха беше, че съм се реферирал сам (т.е регнал съм домейни през моя афф. линк, с цел по-лесна печалба). Мрънках им, но резултат нямаше. Второто плащане обаче беше пуснато, и то със светкавична бързина :

3.60$ от Co.CC :D

Честно да ти кажа, преди си мислех, че ще има супер голяма навалица едва ли не, ама нещата са умряла работа. За една година имам 20тина регистрирани домейна. Естествено реклама имам само в 1 блог и то малък блог. Хубава идея е да даваш безплатен хостинг с Co.CC домейн. Мисля че един съфорумец беше го направил това даже...

p.s
за всеки регистриран БЕЗПЛАТЕН домейн получаваш по 10 цента, а за всеки закупен от тях домейн (щото продават хубавите имена) получаваш 10-40% комисионна от цената на домейна, съответно - 10% , ако платят с кредитна карта и 40% , ако платят през PayPal. Естествено това ти няма как да го разбереш :Р
 
От: hosting affiliate program ?

какво имаШ в предвид ?
Ъъъъъ кой не чете пак а само пише :evil:

Знам просто сьм се обаркал но знам че се пиШе SCAM

благодаря намерих доста информация в topic-а които ми да де / колко е минималната сума за да ти преведат парите ? (забавят ли се)
Moko; [URL="http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=123546#post123546" каза:
3.60$ от Co.CC :D[/URL]
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

колко е минималната сума за да ти преведат парите ?

първо ги изкарай паричките :)
второ научи да четеш английски .......нe очакваш всяка дума да ти превеждаме тук нали :)
трето Пей Пал знаеш ли какво е :)
 
От: hosting affiliate program ?

Питаш много, създаваш впечатление, че не четеш много, изнервяш много, после се дразниш много :))))
Колегите ти казаха, че 00webhost не струват!
 
От: hosting affiliate program ?

човек да не попита нечо...(еми интересува ме. Защо да не питам. Не е забранено, нали ?)
(погледнах го, но не ми стана много ясно и попитах, за да видя дали съм разбрал как работи системата)
(еми не знам кой се пали, ама аз отговарям. Не съм се палил. Има разлика...аз просто отговарям на палещия се ...)
да видях че ми отговориха че е SCAM благодаря
:) :) :)
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

човек да не попита нечо...(еми интересува ме. Защо да не питам. Не е забранено, нали ?)
(погледнах го, но не ми стана много ясно и попитах, за да видя дали съм разбрал как работи системата)
(еми не знам кой се пали, ама аз отговарям. Не съм се палил. Има разлика...аз просто отговарям на палещия се ...)
да видях че ми отговориха че е SCAM благодаря
:) :) :)

не е забранено да питаш ......
само че от питане до питане има разлика .....
и дано да има и следващия път палещи се да отгаварят на въпросите


п.п.за заключване е темата.....
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

намери за каква простотия да измислиШ .... само и само да спамиШ
не е забранено да питаш ......
само че от питане до питане има разлика .....
и дано да има и следващия път палещи се да отгаварят на въпросите


п.п.за заключване е темата.....
предполагам че ще отговарят а не отгаварят :Д
 
Последно редактирано:
От: hosting affiliate program ?

еми да ако нямаш други питанки ...остава само да спамим в темата :)
 

Горе