Hostq раздават 10 безплатни VPS хостинги

BlackFriday

Well-Known Member
От 15.06.2017 до 29.06.2017 можете да участвате в промоцията на HostQ и 10 от вас могат да спечелят безплатен хостинг VPS за срок от три месеца, единственото условие за да участвате в играта е да оставите коментар под публикацията с текст #HostQ. Печелившите ще бъдат избрани на случаен принцип и ще бъдат публикувани на страница във фейсбук: https://www.facebook.com/hostq/

 
Последно редактирано:
Здравейте,

Имам няколко въпроса.

1) Тези 10 VPS-a отделно ли са от публикацията във Facebook и ако не са, как ще бъдат разделени спрямо участниците тук и там.
2) Каква е редовната цена на VPS с 1 CPU, 1GB Ram и примерно 50+GB HDD (може да е без SSD, дори препоръчитлно)
3) Какви точно са характеристиките на VPS сървърите, които ще бъдат раздадени?

Пожелавам успех на кампанията!

#HostQ

П.П. Ако спечеля, ще предоставя VPS-a на колега от форума, който има нужда да опита какво е да си на VPS или просто да изтества услугата и да направи ревю. Пиша от сега, да няма после въпроси. Колегата ще трябва да напише пълно ревю за услугата. НЕ СЪМ свързан по никакъв начин с компанията и/или промоцията, но искам да подкрепя инициативата.
 
Здравейте,

Имам няколко въпроса.

1) Тези 10 VPS-a отделно ли са от публикацията във Facebook и ако не са, как ще бъдат разделени спрямо участниците тук и там.
2) Каква е редовната цена на VPS с 1 CPU, 1GB Ram и примерно 50+GB HDD (може да е без SSD, дори препоръчитлно)
3) Какви точно са характеристиките на VPS сървърите, които ще бъдат раздадени?

Пожелавам успех на кампанията!

#HostQ

П.П. Ако спечеля, ще предоставя VPS-a на колега от форума, който има нужда да опита какво е да си на VPS или просто да изтества услугата и да направи ревю. Пиша от сега, да няма после въпроси. Колегата ще трябва да напише пълно ревю за услугата. НЕ СЪМ свързан по никакъв начин с компанията и/или промоцията, но искам да подкрепя инициативата.


Здрасти отново, скоро не си писал а толкова харесвам темите които споделяш ;)

на въпросите:

1. не са отделно може и там да пишете може и тука, така или иначе ще ги дам :)

2. редовната цена е $9.99 на месец

3.за всеки от 10 безплатни VPS а ще са с тези характеристики:

30 GB Disk Space
1000 GB Traffic
1024 MB RAM
1 CPU Core(s)
1 IP Addresses
Unlimited Hosted Domains
CentOS/Debian/Ubuntu
DirectAdmin/Hepsia
24-core servers w/ 64GB RAM
FREE Weekly Backup
Multiple Data Centers
Full Root Access
SSDs in RAID 10
24/7 Technical Support
99.9% Network Uptime
Assisted Website Transfer
Quick Server Set-up
With Hepsia CP
VPN Access (5 GB)
Intuitive Control Panel
Website Accelerators
ModSecurity
Dropbox Backups
800+ Free Themes
Advanced Tools
Marketing Tools
Sitemap Generator
No Setup Fees
1-hour Account Activation
99.9% Uptime Guarantee
24/7 Technical Support
etc...

Ехе един месец...

дата е коригирана :)
 
Хора, не го правете толкова лесно де :) Така като гледам до момента сме сигурни победители всички ... Губи се тръпката.

Все едно да търкаш билетче от лотарията и да знаеш, че ще спечелиш (потчи същото де) :p

Усмихнат ден!
 
Здравейте

Честито на всички

Изпратети ми на лично валиден емайл на който ще получите данни за вход както и локация на сървара..

За повече инфо посетете сайта

Поздрави
 
Има проблем там дето се сетва новата парола, колелцето си върти доста време, пробвах на 2 пъти и на двата пъти зацикли и не може да се сетне нова парола
 
и вашия е готов, ще се радвам да споделите като тествате

Поздрави
Има проблем там дето се сетва новата парола, колелцето си върти доста време, пробвах на 2 пъти и на двата пъти зацикли и не може да се сетне нова парола
до колкото разбрах на лично всичко е Ок..
 
@BlackFriday бях писал, че ще предоставя моя VPS на колега от форума, който задължително да напише ревю за услугата. Тъй като смятах, че ще има повече хора, които да участват в томболата не бях сигурен, че ще спечеля един от сървърите.

Сега ситуацията е такава, че всички печелят - затова, ако някой колега тук иска да се възползва от моето място в промоцията да заповяда, единственото ми условие остава да напише ревю когато приключи с тестовете.

Успех на всички и се пазете от жегите :)

Борисов
 

Горе