HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Amigo0o

Well-Known Member
Здравейте, някои използвал ли е http://hostsean.com/ и да каже какви са му впечатленията.Аз лично току що си поръчах план от тях и за сега нямам проблеми и най-важното е че хоста е далас тексас и няма да има проблеми с българските власти :)
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Впечатленията ми са, че има доста правописни грешки в сайта, което ме навежда на някои мисли.
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Здравейте, някои използвал ли е http://hostsean.com/ и да каже какви са му впечатленията.Аз лично току що си поръчах план от тях и за сега нямам проблеми и най-важното е че хоста е далас тексас и няма да има проблеми с българските власти :)
Да и освен това ,че хоста е в Texas са и Resellers моето мнение е ,че няма да имат развитие с някакъв си рисейлърски акаунт за 20-30 $ . И аз преди около година си мислех да взема 1 акаунт от hostgator и да направя някоя "ламава" хостинг компания ,която ще е от днес до утре ...

Едит: hosting24.com $24.84 оцелил съм ,че е било между 20 и 30 :)
 
Последно редактирано:
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Здравейте, някои използвал ли е [url]http://hostsean.com/[/URL] и да каже какви са му впечатленията.Аз лично току що си поръчах план от тях и за сега нямам проблеми и най-важното е че хоста е далас тексас и няма да има проблеми с българските власти :)
и ми кажи, че нямаш нищо общо с тях?
Ти си си за бан направо ...
Created: 2009-08-08
домейна е от 8-ми, ти пускаш тема на 9-ти и питаш за впечатления??
Айде бегай от тука ...
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Щях да правя, щях да правя ами да сте направили ве всичко е пред вас ко ми са форсирате всичките тука.
@netsurfer защо не опиташ да докажеш че имам нещо общо с тях?!?Ама ако не успееш ти ще "бегаш" от тука.
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Щях да правя, щях да правя ами да сте направили ве всичко е пред вас ко ми са форсирате всичките тука.
@netsurfer защо не опиташ да докажеш че имам нещо общо с тях?!?Ама ако не успееш ти ще "бегаш" от тука.
това, че си единствения им клиент ме навежда на тази мисъл ...
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Пинизи :) над 100 търсения има за и.пито на сайта днес смятай :clap: Мойте впечатления са да почваш да го популяризираш и да питаш за мнения по късно :twisted:
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Вчера си поръчах хостинг план "Orange" и съм много доволен. След като платих получих имейл с данните веднага. Вече втори ден нямам никакви проблеми!
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

Вчера си поръчах хостинг план "Orange" и съм много доволен. След като платих получих имейл с данните веднага. Вече втори ден нямам никакви проблеми!

...аз още не съм си поръчал нищо - но пак съм доволен :eek::eek::eek:
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

На сайта не пише цената за какъв период е. Предполага се, че е за месец, но все пак е добре да го пише някъде.
 
От: HostSean.com - уеб хостинг в чужбина

смешно ми е некво ама карай...

И на мене, имам чувството че въм в рекламна тема.:mrgreen:
 

Горе