>>>HOT! HOT! HOT! *** SEO Copywritng and OnePage SEO*** <<<

ivo1017

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Готов ли си 2011 да бъде твоята най добра година до сега?…

Ето ти шанс да спестиш няколко стотин $ за услуги като seo copywriting, on page seo, sales copies. Защо не се забавляваш, докато правиш това сам, без да разчиташ на някои друг?

Скъпи читателю,

нека си го кажем в очите. Днес всеки втори предлага услуги като SEO Copywriting, SEO Optimization and Sales Copy Writing. Без значение дали сте тук, в DP или Warrior Forum, некачествени услуги има навсякъде.

Казано по просто днес е по-трудно от всякога да намериш качествени услуги, които да изведат твоите уеб проекти на първите страници в търсачките и да увеличат продажбите ти. Какво ще стане, ако ти разкрия тайните, с които лесно, ефективно и без чужда помощ да правиш твоето СЕО сам?

И така каква е тайната?​

Толкова е проста. След като вече имаш знанията, просто ги прилагаш на практика. Не се заблуждавай, че това го могат само големите сео играчи.

Знам, че скептицизмът и консервативното мислене е навсякъде. Но помисли само. Ако правиш едно нещо успешно отново и отново, резултатите няма да закъснеят. Предлагам ти сам да научиш тайните и тънкостите, като прочетеш тези 2 книги с доказани резултати.

SEO Secrets — USD $49.97 $10

Use discount code “mumseosecrets” after you click Add to Cart.

„SEO Secrets” е книга от 194 страници, пълна с информация за оптимизация за търсачки (SEO). Много ценен съветник за блогъри, собственици на малък онлайн бизнес, маркетинг специалисти. Тя описва подробно 10 стъпки, които ще те изведат на върха в Гугъл. Това е нещо повече от съвети и трикове. Това е цялостен процес, които може да започнеш да прилагаш СЕГА… Научи Повече за SEO Secrets...

19303115.jpg

Practical SEO Copywriting — USD $39.97 $10

Use discount code “mumseocopy” after you click Add to Cart.

„Practical SEO Copywriting” е почти всичко, което може да научите от един копирайтър с над 10 годишна практика. Как да създадете вашите текстове правилно. Как да се справите с трудностите. И най-важното. Как да балансирате между Гугъл и нуждите на вашите читатели. Научи Повече за Practical SEO Copywriting...

19303116.jpg


>>>Побързайте! До края на намаленията остават броени часове. <<<
 

Горе