HTML/CSS/PHP услуги

bobsona

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Търся си работа, свързана с html, css, php.
При предоставен дизайн мога да вдигна цяла система за какъвто и да е сайт.
Кодирам дизайни - psd to xhtml/css
Дебъгвам и поправям скриптове, доусъвършенствам скриптове, променям скриптове, пиша отделни скриптове за каквито и да било сайтове.
Работил съм с някои хора от форума и мисля, че може да ми се има доверие.
При интерес мога да покажа мои проекти на ЛС.
Работя на сравнително ниски/нормални цени, като се има в предвид цялостната криза. :)
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Здравей,
можеш ли да направиш Програма ERP ( нещо като складова програма - обвързана с доста логика ) + Уебсайт, който да комуникира с програмата. Говорим за добри познания и сравнително обемен проект. Ако можеш моля пиши на ЛС.
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Здравей,
можеш ли да направиш Програма ERP ( нещо като складова програма - обвързана с доста логика ) + Уебсайт, който да комуникира с програмата. Говорим за добри познания и сравнително обемен проект. Ако можеш моля пиши на ЛС.

Не искам да се заяждам, ама преди доста време в една тема (явно вече изтрита) казваше, че тая идея ще я има работеща до 2-3 месеца, като всички ти казвахме, че ще ти трябват години... Недей да подвеждаш човека :)
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Георги, темата за онази програма е отпреди 1 месец. Човек вече работи по проекта и има срок до нова година. Лично казах да затворят темата. Само да те светна че 1 човек работи и ще я направи за 2 месеца. Явно няма какво да правиш и си трупаш празни постове. Остави хората които искат да свършат работа да си я свършат :)
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Bobson, ако си от София ми пиши. Имам още доста неща за правене - например 3 онлайн магазина. Мерси.
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Отново търся работа по проекти... html, css, php(процедурен код), opencart, wordpress...
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Какво стана с ERP-то + уебсайта? Имате ли работеща версия вече?
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Bobson, ако си от София ми пиши. Имам още доста неща за правене - например 3 онлайн магазина. Мерси.

Аз съм от София и се интересувам от такива проекти. Имаш ли още неща за правене? :)
 
От: HTML/CSS/PHP услуги

Аз съм от София и се интересувам от такива проекти. Имаш ли още неща за правене? :)
Не се ли чувстваш леко нахален? Да пишеш в моята тема...
 

Горе