http://web.sci.sc

От: http://web.sci.sc

Срещу 50лв получаваш:1.Личен бонус-т.е. договорената отстъпка от 1 до 30%
2. Право да регистрираш карти-колкото си искаш и срещу всяка регистрирана получаваш 20% т.е.10лв-нали се сещаш,че с 5 карти си избил инвестицията...а можеш да регистрираш N на брой
3. 0,5% от всяка направена покупка с карта,която ти си регистрирал- сещай се -ако имаш повече карти как си получаваш някакъв пасивен доход
И всичко това САМО на ниво клиент!
Срещу 3000 лв обаче можеш да регистрираш карти, бизнес центрове и получаваш освен процент върху регистрацията много сладки бонуси върху оборота в структурата си- в N дълбочина- тук вече правиш бизнес, а не си само клиент. В коя друга компания като си купиш например крем имаш право да продаваш други кремове и да печелиш процент само на клиентско ниво?
 
От: http://web.sci.sc

Здравейте. Прочетох всички коментари. Първите бяха дали SCI е пирамида или не. Това мисля, че вече не е актуална тема. MLM компаниите нямат нищо общо с пирамиди. Просто хората в България са доста консервативно настроени към нови идеи. Ужасно наплашени са от финансовите пирамиди на 90-те, макар и малко от тях да знаят какво точно е пирамида. Хареса ми това, че темата се разрасна в спор между две компании с еднакъв краен продукт- SAVE CARD и TipCard. Казвам еднакъв краен продукт защото и с двете карти можеш да ползваш отстъпка (1-30% SAVE CARD и 4-30% TipCard) в различни търговски обекти от различни браншове. Според мен обаче приликите в компаниите са до тук, до картата. За да станеш клиент потребител на SCI ти струва 50лв и получаваш:
1- Личен Бонус 1-30% в обектите на SCI (които са около 10 ПЪТИ повече от тези на TipCard);
2- Директен Бонус- получаваш 10лв еднократно, когато регистрираш лично някой(този бонус го няма при TipCard, а е доста мотивиращ, защото те възнаграждава на момента за положения труд);
3-Приятелски Бонус- 0,5% върху целия оборот от покупки направен от всеки лично регистриран потребител(До колкото разбирам от интернет страницата на TipCard за да започнеш да регистрираш потребители с TipCard трябва да закупиш някакви кредити 5, 10 или 20 съответно 70лв, 120лв и 200лв. Предполагам 20 кредита ти позволяват да регистрираш 20 човека. В клиентската програма на SCI няма ограничения. Можеш да регистрираш лично милиони потребители и съответно да печелиш Директен и Приятелски Бонус от всички. Всичко до тук струва само 50лв в клиентската програма на SCI, а има и още...).
4- Добре дошли пакет- книжно ръководство, в което са обяснени всички бонуси предлагани от SCI. Както и DVD с видео на Тим Сейлс и Робърт Кийосаки.
5-SAVE CARD
6- SMS- При всяка покупка направена в търговските обекти на SCI, клиентът получава моментално SMS с текст сумата за която е пазарувал(Не знам дали тази услуга се предлага от TipCard).
7- Онлайин офис- Всеки който влезе в клиентската програма на SCI получава своя онлайн офис. В него се виждат в реално време всички лично направени покупки и получени бонуси, както и на цялата мрежа под теб(мисля, че и при TipCard има нещо подобно).
8- Бизнес опция- Това е опция чрез която можеш да спестяваш получените пари от трите бонуса(Личен, Директен и Приятелски) в своя онлайн офис до момента, в който събереш сума отговаряща на Търговската Категория която искаш да придобиеш(600, 1800, 3000лв)
До тук е и клиентската програма на Save Company International. Всичко това се заплаща еднократно 50лв.
Ако трябва да обяснявам за бизнеса в SCI и всички останали бонуси, които се получават когато се присъединиш към бизнес програмата ще ми отнеме много време и още доста изписани редове. За това приключвам до тук.
Лично аз не виждам перспектива в Trading International Profit, докато Save Company International предоставя възможност за изграждане на мащабен бизнес!

prodan.sci.sc
 
От: От: http://web.sci.sc

Лично аз не виждам перспектива в Trading International Profit, докато Save Company International предоставя възможност за изграждане на мащабен бизнес!
ами успех !
 
От: http://web.sci.sc

Да ,да,и все повече хора проучвайки разликите виждат своя шанс в Сейв Къмпани!
 
От: http://web.sci.sc

Какво получавам срещу 50 лв - карта. При регистрацията на потребител в ТипКард също получава - карта и онлайн офис в който да следи каквото е нужно.Между другото ако някой ползва ЕКОНТ и иска да използва 20 % отстъпка да ми пише.

Ако имате желание и свободно време може да ме намерите на skype : volen_i_stefi
 
От: http://web.sci.sc

Чиста пирамида. Регистрират се тук някакви измислени членове на SCI , правят няколко поста и след това се изс*рат тук, представяйки и опитвайки се да заблуждават хората. Ха-ха! Ама така е.. Докато има телета, ще има и касапи. А SCI определено са пълна помия! Скоро едно момиче ми пишеше нон-стоп за тях какви били , не знам си какво. Искала да ме води на техните семинари, вече си докарвала по 2к на месек от тях... Въобще не и се вързах, ами и че се забавлявах, докато и четох/слушах глупостите. Така им промиват мозъците, че не е истина.. :D
 
От: http://web.sci.sc

В началото когато sci са имали обекти колкото типкарт картите им също се раздаваха. Много ясно,че когато примерно имаш 50 обекта в страната неможе да искаш от хората 50лв. За карта. Но когато имаш 500 в най-големите градове - можеш. Аз лично познавам човек работещ в sci от 10месеца и вече има bmv 5 серия и иэкарва по 8-10 хиляди на месец. Големите обещания в sci не са мит а реалност но само за онеэи притежаващи необходимите качества....
Който се интересува от sci или други mlm компании в БГ да ми пише на лично.
 
От: http://web.sci.sc

Чиста пирамида. Регистрират се тук някакви измислени членове на SCI , правят няколко поста и след това се изс*рат тук, представяйки и опитвайки се да заблуждават хората. Ха-ха! Ама така е.. Докато има телета, ще има и касапи. А SCI определено са пълна помия! Скоро едно момиче ми пишеше нон-стоп за тях какви били , не знам си какво. Искала да ме води на техните семинари, вече си докарвала по 2к на месек от тях... Въобще не и се вързах, ами и че се забавлявах, докато и четох/слушах глупостите. Така им промиват мозъците, че не е истина.. :D

Това момиче има online офис, в който можеш да видиш дали наистина печели по толкова. Преди да и се изсмееш може би е трябвало да поискаш да видиш този офис и дали наистина печели по толкова. Повярваи ми когато видиш такъв офис на твой познат с по 2-5-8 хиляди печалба на месец тогава няма да ти е смешно.
 
От: http://web.sci.sc

Най-ми е смешно като се каже уникалност.

Знам ги собствениците и знам какво правеха преди да направят SCI работеха яко с Lyoness но след като отовориха пазара и се наводниха с карти вече минаха на друга страна. Та пловдивчваните тогава бяга адски напред, и просто си изкопириха МЛМ до най-малкия дейтал. Са живи и здрава и да продължават на пред, но малко се информирайте и после пак говорете уникалности.
 
От: http://web.sci.sc

Гледам,че преди няколко месеца сте спрели да пишете в темата,а подобна може да се намери вече и в други сериозни форуми като този.Но-на въпроса за компанията: Има си плюсове и минуси като всяка друга компания,аз лично имам карта от много време,не съм в бизнеса с по-голяма инвестиция,но познавам някои от първите хора в него - сега си правят по няколко хиляди лева на месец. Но да ви кажа - в началото ми допадна идеята - скромна,семпла, с безплатна карта и лесно инвестиране с достъпни за всеки суми - 240,360,600,1200,1800-съответно получаваш 5,10,20,50,100 кредита - възможност да регистрираш напълно безплатно за тях съответния брой хора :) И понеже ставаше много лесно,и беше достъпно,бонусите бяха малко,но пък развитието на потребителската мрежа беше бързо,един от 1-вите БП ми показа един път офиса си(още по старата система), за 1 месец беше изградил мрежа от няколко десетки човека още тогава,защото някои от тях също се поинтересували и се включили с кредити и т.н. Обектите бяха по-малко,към 130-150 в Пловдив специално,но имаше вече интересни такива. Година и няколко месеца след старта системата за компенсация се промени коренно,вече клиентът се включваше за 50лв(с 3 бонуса вече,а преди-1,но на доста хора им е нужен само първият,не се занимават с изграждане на мрежа),а при бизнес пакетите бяха отпаднали кредитите,с които безплатно за тях да регистрираш много бързо хората си,а имаше вече големите комисионни-скромната и семпла идея стана различна наистина(новите членове нямат идея какво е било в началото) - сега е нужно да се занимава постоянно с идеята човек,ако иска да има някакви резултати,защото не всеки разговор вече е успешен;аз дори само като потребител поразказах на доста хора около мен за компанията,някои знаеха от преди още ,че имам такава карта, и казаха"ами добре,дай ни и на нас;е,да ама членството е 50лв-аз;е,как,нали ти си я беше взел безплатно?;ами то се промени;а,тогава не" :) Доста хора не пожелаха да се включат така,иначе преди всеки разговор е бил и регистрация-на 90% поне.
Специално за TIP знам,че са копирали 1-вата система на Sci до голяма степен, разглеждал съм им сайта, почти същите като старите бонуси на sci, и общите условия - и те :)
Но те си действат в северна България - Русе и няколко други малки града,в големите не знам как ще пробият,щото sci действат по-уверено там,ще е интересно да видим събитията :)
Иначе към настоящия момент sci имат около 20.000 членове,но според един от старите БП сигурно са щели вече да бъдат поне 70.000 по старата система и скоро вече да има големи вериги търговци и т.н. ,но сега се наблягало повече на изграждане на бизнес структурите и след това ще се мисли за въпросните големи търговци. Иначе разбрах,че от 1-ви януари тази година пак имало промяна,но само в % комисионна,известно намаление.
Лично моето мнение е,че собствениците са сериозни хора и ще правят всичко възможно компанията да работи дълго,защото и те си получават комисионните. А самият компенсационен план наистина може да бъде обект на коментари,нали "в спора се ражда истината" ,хубаво е да дискутират хората.
 
От: http://web.sci.sc

Гледам,че преди няколко месеца сте спрели да пишете в темата,а подобна може да се намери вече и в други сериозни форуми като този.Но-на въпроса за компанията: Има си плюсове и минуси като всяка друга компания,аз лично имам карта от много време,не съм в бизнеса с по-голяма инвестиция,но познавам някои от първите хора в него - сега си правят по няколко хиляди лева на месец. Но да ви кажа - в началото ми допадна идеята - скромна,семпла, с безплатна карта и лесно инвестиране с достъпни за всеки суми - 240,360,600,1200,1800-съответно получаваш 5,10,20,50,100 кредита - възможност да регистрираш напълно безплатно за тях съответния брой хора :) И понеже ставаше много лесно,и беше достъпно,бонусите бяха малко,но пък развитието на потребителската мрежа беше бързо,един от 1-вите БП ми показа един път офиса си(още по старата система), за 1 месец беше изградил мрежа от няколко десетки човека още тогава,защото някои от тях също се поинтересували и се включили с кредити и т.н. Обектите бяха по-малко,към 130-150 в Пловдив специално,но имаше вече интересни такива. Година и няколко месеца след старта системата за компенсация се промени коренно,вече клиентът се включваше за 50лв(с 3 бонуса вече,а преди-1,но на доста хора им е нужен само първият,не се занимават с изграждане на мрежа),а при бизнес пакетите бяха отпаднали кредитите,с които безплатно за тях да регистрираш много бързо хората си,а имаше вече големите комисионни-скромната и семпла идея стана различна наистина(новите членове нямат идея какво е било в началото) - сега е нужно да се занимава постоянно с идеята човек,ако иска да има някакви резултати,защото не всеки разговор вече е успешен;аз дори само като потребител поразказах на доста хора около мен за компанията,някои знаеха от преди още ,че имам такава карта, и казаха"ами добре,дай ни и на нас;е,да ама членството е 50лв-аз;е,как,нали ти си я беше взел безплатно?;ами то се промени;а,тогава не" :) Доста хора не пожелаха да се включат така,иначе преди всеки разговор е бил и регистрация-на 90% поне.
Специално за TIP знам,че са копирали 1-вата система на Sci до голяма степен, разглеждал съм им сайта, почти същите като старите бонуси на sci, и общите условия - и те :)
Но те си действат в северна България - Русе и няколко други малки града,в големите не знам как ще пробият,щото sci действат по-уверено там,ще е интересно да видим събитията :)
Иначе към настоящия момент sci имат около 20.000 членове,но според един от старите БП сигурно са щели вече да бъдат поне 70.000 по старата система и скоро вече да има големи вериги търговци и т.н. ,но сега се наблягало повече на изграждане на бизнес структурите и след това ще се мисли за въпросните големи търговци. Иначе разбрах,че от 1-ви януари тази година пак имало промяна,но само в % комисионна,известно намаление.
Лично моето мнение е,че собствениците са сериозни хора и ще правят всичко възможно компанията да работи дълго,защото и те си получават комисионните. А самият компенсационен план наистина може да бъде обект на коментари,нали "в спора се ражда истината" ,хубаво е да дискутират хората.

Интересно ! Виж ми подписа :D
 
От: http://web.sci.sc

Dubrovski кое точно са изкопирали, че не се вижда. Смешници даже не сте виждали системата от вътре, това дето ви го набиват в мозъците от SCI ти пожелавам успех и скорошно забогатяване. На мен ми отне време за да разбера, че подобно нещо в България няма да работи в национален мащаб поради простата причина, че хората търсят бързо забогатяване, без много усилия, без инвестиция или да не рискова.... а бе с 1 дума нищо да не правят и да взимат едни цифри. Какво става в SCI чух нещо шефовете BMW-та и Мерцедеси карали сигурно от комисионните, ама да знаете не са от структурните ами от балъците като вас дето си купуват пакети от по 3000 лв. Плащали били за офис, на кое викаш виртуален офис??? Айдеееее ходете агитирайте ама в някой друг форум, мога да говоря такива неща като човек, който е бил близко и до двете компании, както се е занимавал сравнително сериозно, както в развиване на структура така и в преговори с търговски партньори.

Поздрави,
ГАЛИН СТЕФАНОВ
 
От: http://web.sci.sc

хората търсят бързо забогатяване, без много усилия, без инвестиция или да не рискова.... а бе с 1 дума нищо да не правят и да взимат едни цифри.

Е тва е жалкото .
 
От: http://web.sci.sc

"Пичове", хайде тия приказки кой колко хиляди печелел на месец да си ги разправяте помежду си. Всеки среднограмотен човек може да отвори годишния финансов отчет на фирмичката ви от сайта на търговския регистър и ще види, че за цялата 2011 година разходите за заплати и осигуровки на персонала възлизат на общо 5 000лв (словом: пет хиляди лева). В едно клипче от birthday-партито на "компанията" ви се хвалят, че са платили за една години възнаграждения в размер на 2 028 000 (словом: два милиона и двадесет и осем хиляди лева). Е, питам аз, къде са тези два милиона в отчета за приходите и разходите, чиято обща сума е под половин милион лева, а в отчета за паричните потоци, дори събрани всички входящи и изходящи такива не съставляват дори и половината от сумата, която твърдите, че е изплатена? Такива фирмички, като вашата с 5000лв капитал и "раздаваща" "чекове" за по два милиона лева и BMW-та 5-та серия последен модел си плачат за сериозна проверка от една камара институции, като започнем от НАП и икономическа полиция и завършим до комисия за защита на потребителите.

Познавам лично и един от "гурутата" ви - Павел Червенков - и никой не може да ме убеди, че мухльо, като него, е способен да направи нещо по-голямо от това да продаде стария си лаптоп в продавалника.
 
Последно редактирано:
От: http://web.sci.sc

Хубава работа,аз смятам,че съм написал съвсем коректно и, според мен, обективно мнение,а Вие действате нападателно :) Спокойно,не съм от тези,които смятат идеята на Sci за всичко в живота му. Тя си има предимства,но и недостатъци-едва ли ще чуете някого от БП-те им да ги критикува;аз лично си имам само карта и я ползвам понякога, и сегашната система по не ми харесва,не сте прочели добре явно. До Галин - ако не си от основателите на TIP няма как съм сигурност да знаеш кой от кого е копирал,след като идеята е представена вече като готова такава и след време например чуеш,че имало и друга фирма,която да прави същия бизнес в БГ - а,ето тези пък са ни изкопирали почти изцяло,или ако си се включил по-скоро и планът на sci е бил вече 2-рият нормално да няма идея човек,че 2011 г. планът им е бил идентичен. Имам 1-вия КП на sci на хартия,който никъде не може да се намери и вероятно никой не пази - ако искаш може да ги сравним :) Виж,общите условия бяха само на сайта и ги нямам като файл.
Всъщност, TIP вероятно са си ОК,независимо дали им е същата системата(като старата на sci),но в големите градове като(и ако) се настани трайно sci как TIP ще ги измести? Може би ще работят паралелно,с различни обекти,кой знае. За пример давам Грабо Клуб картата,вероятно знаете за нея,от няколко месеца действа и тя,само с 1 бонус за клиента - парички обратно по сметката,като горе посочените 2 карти/фирми, имат 600 обекта,щото преди да я пуснат са сключвали договори с търговци(супер,браво и на тях,обаче след като и платформата Грабо.бг стана No.1 в БГ и е най-известна от сайтовете за колективно пазаруване),тя всъщност си се купува направо от сайта на Грабо и няма нива и т.н. само Грабо е другият,който печели % (а тя струва 10 или понякога 5 лв на промоция -изработка и тр.разходи,нормално). Интересното е,че някои търговци използват и 2-те карти в обекта си и Грабо и sci, някъде пък може да има вече Грабо и TIP ,само третият вариант може би няма да стане :)
Та гуру лично аз нямам и не ме интересува да имам, и дори си задавах въпроса дали sci се е променила,след като с TIP са 1 към 1 почти,та да е коренно различна..не знам,а и не е моя работа. Колкото до хилядите левове,те наистина се изкарват от продажбата на "бизнеси" надолу по веригата и различните бонификации - за сметка на това,че -както и аз разбрах от когото трябва - картата(продуктът) е можело да я имат няколко пъти повече хора досега. Вероятно са известен брой хората,които имат такива приходи обаче - 20-30-40,все по-надолу стават все по-дребни комисионните според мен,та някои може и по 50-100 лв да имат доход само :)
Та това си е едно мнение от обективен потребител.
На такава възраст съм,че помня твърде добре 90-те с Югоагент,Лайф Чойс или МММ и т.н. Миролюб Гаич раздаде накрая по една голяма кутия прах за пране на вложителите,
Майкъл Капустин се разболя и ходеше с патерици,а двама африканци бутаха хората от офиса на "Руски" в Пловдив и им казваха "Няма па'ри" (те първите в Лайфа даже успяха с 10те % лихва на месец да си избият началното вложение,че и малко на печалба бяха,ама последните бяха зле :) А МММ с рекламата на Влади Въргала(мисля,че не бъркам,ако да - да ме извини) "Пенцийката в МММ, баби"... дано тези времена са безвъзратно отминали. Затова писах,че собствениците на сегашните модерни типове бизнес като посочения(ТИП,СКИ)ще се стараят той да работи дълго ,защото и те са комисионери,защо да закриват всичко ей така,нали няма някакви договори за месечна заплата,а всичко е на комисионни - ако заработиш-получаваш. И че моделът,по който става това, може да се обсъжда,недостатъци си има,кое на света е идеално? Само природата май е съвършена :)
 
От: http://web.sci.sc

Който желае да му обясня и да му пратя лично от компанията guild,за какво става въпрос и да се включи в тази програма моля да пише на този скайп - kristiyan.kalchev
 
От: http://web.sci.sc

Който желае да му обясня и да му пратя лично от компанията guild,за какво става въпрос и да се включи в тази програма моля да пише на този скайп - kristiyan.kalchev

Може ли да покажеш принт скрийн на позиционното си дърво? Както и сумата, която имаш натрупана към момента.
 

Горе