Httpool.bg , най-големите измамници ...

Indianec

New Member

Издател - 110 клика - 30 стотинки .

Рекламодател - 1 клик - 50 стотинки




Еееее Няма такива нещастници като тея от Httpool.bg - съветвам Ви да стоите колкото се може по далече от тях ...
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Ти как може да продадеш един шибан клик за 50 стотинки и да дадеш 1 стотинкa или 0 стотинки , на тоя дето ти върти шибания банер на шибания си сайт :D , Да е*а и измекярите ....
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Може, може бате. нарича се печелбарство. и докато има такива псевдо фирмички, ще има и пишман бизнеси, които да дават тия пари.

аз даже се чудя трия педерунгели що съществуват...ама щото някой налива, а те не пускат...и не се притеснявай това е масово тук в България - взимат парите на рекламудателя и ако го видят пак - добре. няма такова нещо да се грижат за това да остане доволе, за да се върне пак. ще видиш, че 99% от бизнесите тук така оперират, този шит дето си ни го дал за пример, не прави разлика. ;)
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

А то това ясно , то при тях има само премиум мрежа другото е пълнеж , ама точно останалите сайтове дето не са от премиума им генерират голяма част от импресийте , и точно оттам идва голямата печалба , щото малките издатели могат да ги прееб*ат със 0 или 1 стотинки на клик , ама ако дадат 30 стотинки за 100 клика дошли от сайтовете на Инвестор БГ примерно , ония ще писнат веднага и ще ги зарежат на 2-рия ден та може и да ги осъдят на тва отгоре за измама !

Httpool не е българска компания , явно този начин на работа е практика при тях... следват принципа нека Премиума да са доволни и с тях да сме коректни а останалите да духат супата ,,,,

Е да ама не става така щото един слънчев ден ще настъпят грешния човек и камъчето ще преобърне каруцата ....

Портфолио менажера им се прави на интересен по цял ден и философства по имейлите вместо да се вдигне и да поприказва малко с тези дет са над него и да направи нещо за хората - издателите дет го хранят и му плащат заплатата ...
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Портфолио менажера им се прави на интересен по цял ден и философства по имейлите вместо да се вдигне и да поприказва малко с тези дет са над него и да направи нещо за хората - издателите дет го хранят и му плащат заплатата ...

"Портфолио менажера ", хахаха, сложили са някаква мижитурка да се обеснява, какъв мениджър бе брат? :)
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

"Портфолио менажера ", хахаха, сложили са някаква мижитурка да се обеснява, какъв мениджър бе брат? :)
Този не пишеше ли по едно време на латиница тук във форума?
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Лошо за тях, но нещата в гугъл не са по различни и не виждам нищо странно. Това ще продължава докато всички ние продължаваме да им връткаме кодовете и получаваме тия смешни кликове. Не знам какво ги хвалите западняците, но те процедират точно така - от рекламодателя взимат 50 стотинки, на сайта дават 1 и 49 прибират.
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Лошо за тях, но нещата в гугъл не са по различни и не виждам нищо странно. Това ще продължава докато всички ние продължаваме да им връткаме кодовете и получаваме тия смешни кликове. Не знам какво ги хвалите западняците, но те процедират точно така - от рекламодателя взимат 50 стотинки, на сайта дават 1 и 49 прибират.

бе не е така
колко изкарваш от гугъл месечно ? и с колко посетители ?


а за плащането какви 50 стинки
аз им давам 5 стинки примерно за да ми въртят рекламите - колко да дават на издателя? добре е и ако му дават 30 %
 
От: От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

бе не е така
колко изкарваш от гугъл месечно ? и с колко посетители ?

ми с БГ трафик средно около 1-2 цента в моята ниша (около 1500 - 2000 дневни посещения), иначе за англисйкия е ясно че там е повече, но българския е мизерия ...
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

не имам в предвид колко ти се събират за ден колко пари изкарваш на месец от гогле ?
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Google е много по-добре от httpool. Нали ги тествах тия за 2 дена със сайт, който от гугъл изкарва по около 5-6 долара дневно, а при тях изкара по 15-20ст на ден. Разликата е огромна.
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Българска си е компанията.
https://www.facebook.com/Httpool.Bg
Чест са от някаква международна мрежа, но са си българи.

А то това ясно , то при тях има само премиум мрежа другото е пълнеж , ама точно останалите сайтове дето не са от премиума им генерират голяма част от импресийте , и точно оттам идва голямата печалба , щото малките издатели могат да ги прееб*ат със 0 или 1 стотинки на клик , ама ако дадат 30 стотинки за 100 клика дошли от сайтовете на Инвестор БГ примерно , ония ще писнат веднага и ще ги зарежат на 2-рия ден та може и да ги осъдят на тва отгоре за измама !

Httpool не е българска компания , явно този начин на работа е практика при тях... следват принципа нека Премиума да са доволни и с тях да сме коректни а останалите да духат супата ,,,,

Е да ама не става така щото един слънчев ден ще настъпят грешния човек и камъчето ще преобърне каруцата ....

Портфолио менажера им се прави на интересен по цял ден и философства по имейлите вместо да се вдигне и да поприказва малко с тези дет са над него и да направи нещо за хората - издателите дет го хранят и му плащат заплатата ...
 
Re: От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Българска си е компанията.
https://www.facebook.com/Httpool.Bg
Чест са от някаква международна мрежа, но са си българи.

Как пък стигна до този извод? Компанията е Словенска, а в България имат офис, който отговаря на бунаците решили да ползват мрежата им, която не стига, че е пълна с до болка познати вече банери, върху които никой не клика, ами и никой не знае кой клик ти се отчита и кой не.
Всеки издател при тях брандира сайтове, а пари нищожни. Последно даже май бяха увеличили и минималния баланс за изплащане, двойно (поне такъв имейл получих от тях, макар да не им въртя вече банерите).
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

не е българска компанията, просто е побългарена, като всяка друга. не знам кой реално ги ползва тия, но щом още ги има значи има луди. не е като да няма. и може ли да не си сменяш банерите, що за ctr гонят, ако въобще това присъства в речника им там. тази система е направена и насочена изцяло към рекламодателите. не сте ли чели слогана им -> да го духат публишърите. :)
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

И аз се отказах от тях. Прекалено често има кликове по 0 ст. Честотата на кликване върху техни банери е ниска поне при мен. Каквото имах изкарано при тях, го пуснах да "се извърти" като реклама, щото ако чакам да стигна 200 лв за да си ги взема... има да чакам...
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

То всички български рекламодатели се свиха след нова година. В адсенс е същата работа, явно изхарчиха парите декември месец.
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

А гугъл адсенс какви стотинки дават на клик за България?За хттпул съм чувал,че са между 3-5 ст.,но за Адсенс мисля,че бяха 6ст.,но не съм сигурен на 100% ?
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

0 ст. на клик, има ли такова нещо някъде. все едно се генрирал трафик към някой фри. което е в основата на капитализма тук. еми аз не знам сайтове освен днес.бг които ги въртят. как може, тия са по зле и от изитата, а знаем, че от тях реално трудно се пада по-долу.

всеки рекламодател се е свил, но скоро пак ще се разбудят, време и малко пари да се инвестира, не само да се лапа. лошото е ако не успеят бизнесите да генерират бюджети за реклама, тогава хората тук какво правят? но няма ли такова нещо, то реално и икономика няма да има като хората.

важното е да си отидат пръво тези като Httpool.bg и после да се мисли какво реално се прави в подобни сдухани ситуации.
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Тези ги бях сложил преди година само да ги тествам за една седмица и като видях какво е плачевно положението и ги отсвирих.
 
От: Httpool.bg , най-големите измамници ...

Гугълът при мен добре, средно 8 стинки на клик.
 

Горе