HYIP проект

Stivi_G

Member
Не знам дали не съм сбъркал раздела, но след като не намерих по-подходящ реших тук да споделя информацията.

Преди да Ви кажа каквото и да било трябва да се отговори на следният въпрос:
Какво е HYIP (High-Yield Investment Program) ?

Накратко, тази абревиатура се отнася за онлайн проект/фирма/компания, която оперира с Вашите пари по някакъв начин, било то търговия с благородни метали, акции, спелулации с валути и т.н.... От това вие печелите процент от нейната печалба (това е официалната версия).

DollarsFlowSystem - стартира през ноември. Програмата дава възможност след като се инвистира в нея парите да се удвоят. Всеки ден има различен % лихва върху главницата (инвистицията ви). Обикновенно това е между 2 и 4%. Например влагате 100$. Днес лихвата е 3%=>3$ ще Ви се появят в баланса. На другият ден примерно е 2.5% и вече баланса Ви става 5.5$. И така докато парите Ви не станат 200$ и спре да начислява. Имате три варианта:

1) Инвистирате и го оставяте докато не мине този период в който да Ви се удвоят парите и после теглите.
2) Инвиситрате и всеки път когато в баланса Ви има $1.00+ реинвиситрате с опцията DEPOSIT VIA ACCOUNT BALANCE. И така докато главницата Ви порастне и започне да начислява повече на ден.
3) Всеки път когато Ви начисли $1.00+ да теглите докато не си избиети депозита и после вече със спечеленото да продължите.
Разбира се може и комбинация от 3те да се прави. Всеки както си реши. Все пак това е програма с висок риск, но и висока доходност.

Използвайте две важни правила: "Не влагайте повече, от колкото бихте си позволили да загубите." и другото - "Колкото по-голяма сума вложите, толкова по-бързо ще си я избиете".

Две думи и за сбственка. Той е португалец и търгува на форекс борсата.

Минимум за инвистиране: 5$
Минимум за теглене: 1$
Процесори с който работи програмта: Solid Trust Pay; EGO Pay (чрез които се плаща instant)
Реферална комисионна 5%
Реферален линк: http://dollarsflowsystem.com/?ref=Stivit0
Нереферален линк: http://dollarsflowsystem.com

Надявам се да съм бил полезен. Ако съм нарушил някое правило, моля да ме извините.
 
От: HYIP проект

Криптовалутите "изядоха хляба" на предлагащите HYIP.

Който иска да става милиардер без да работи, сега "инвестира" в криптовалути и хардуер за "копаенето" им.

(* Не е съвет за инвестиция, а ирония.)
 
От: HYIP проект

Ами всеки избира, къде да вложи и колко. И дали въобще да го прави. Споделям тук защото съм доволен от този сайт и съм теглил и не съм имал проблем за сега.
 
От: HYIP проект

Всяка една успешна пирамида осигурява печалба на тези, които са се включили рано в нея (или са нейни основатели). Така че това, че си получил пари не е гаранция, че ако продължиш да залагаш (да, това е хазарт) няма да си изгубиш парите.
 
От: HYIP проект

Ами идеята е след като инвестираш, да си възстановиш инвестицията и след това да караш със спечеленото. Винаги има риск. Ако беше 100% печалба то всеки ще стане милионер. Въпрос на избор.

Не знам дали темата е забранена от форума. Ако е така може да се изтрие.
 
От: HYIP проект

Мина им времето на HYIP-тата отдавна и най-вече като спря Liberty Reserve. Имах доста успехи там и смея да твърдя, че по-голямата част от капитала, който съм вложил в сегашният си бизнес е именно от няколко HYIP и подобни на HYIP програми. За щастие се усетих на време какво да правя и се пренасочих в други сфери. Но като цяло не препоръчвам вече на никой да инвестира в HYIP. Това за мен е умряла отдавна възможност за инвестиция.
 
От: HYIP проект

След падането на LibertyReserve пирамидите се насочиха към други доставчици на платежни услуги. Не могат да се оплачат от липса на доставчици на платежни услуги.

Вече се забелязват и пирамиди, които приемат биткойни и други криптовалути. Обаче май нямат много жертви, защото държането на криптовалута може да е по-доходно (и сигурно) от инвестирането в пирамида. Ако имаш биткойни защо да ги инвестираш в пирамидата след като може да си ги държиш и да гледаш как поскъпват? *

* Това е ирония, да не си помисли някой, че давам съвет да се инвестира в криптовалута.
 
От: HYIP проект

Днес заявих и получих инстант, първото си плащане в сайта с което почти избих скромната си инвестиция :) ---> http://www.pinterest.com/pin/421016265137795457/
 

Горе