HyperVRE ?

Ами ако сайта е истински може и да направиш нещо с него Дожел Комм е известен (Некст Интернет Милионер е негово шоу) и наистина книгата му се продава добре тук го гледам в тестемониалите така че пак повтярям ако еистински е ок
 
coolice каза:
Ами ако сайта е истински може и да направиш нещо с него Дожел Комм е известен (Некст Интернет Милионер е негово шоу) и наистина книгата му се продава добре тук го гледам в тестемониалите така че пак повтярям ако еистински е ок

Успя ли да схванеш точно за какво става на въпрос?

Шото аз се позаинтересувах ама така и не успях да видя крайния резултат от тази програмка щото нещо все ми забива тази free версия.

То това което успях да разбера от обясненията един вид ти мултиплицира сайта ???
 
RuDyTo каза:
Някой чувал ли е нещо за тази праграмка?

Хората твърдят че можело да се правят много пари чрез нея, ама ... ?


www.hypervre.coм

този дизайн и оформление ми напомня ония сайтове дето тестимоналите са изпипани а пари - няма :)
 
на такива сайтове викам олд скул и които е гледал целият некст интернет милионер там го доказаха опитно( в последните 2 епизода) че в америка все още работи по добре при продажба на книи курсове и други неща

При мершант лаик сайтовете ние ползваме шорт сеилс копи
 
HyperVRE?

Coolice, моля, може ли малко повече информация, че за начинаещите работния език не говори достатъчно :)
 

Горе