IBP&ARELIS или други SEO Tools?

pavelinvarna

New Member
Здравейте,
Бърз въпрос,
1.Да си купя ли Axandra IBP Arelis( някъде 900 долара са двете)
2.Някой ползва ли го,
3.Вие какви SEO tools ползвате(платени или фрии)
4.КОй е софтуер е най-най
опс те станаха четри
 
ползваме точно два тула за автоматизиран процес на оптимизация. Единия е IBP, другия съм си го писал аз 8)
Няма софтуер, който да е най най :) Всичко си зависи от момента и нуждата ти.
Лично аз ти препоръчвам IBP, като 10 бета релийса им изглежда доста интересен :)
Иначе ако имаш по-конкретни въпроси за него, с удоволствие ще ти отговоря :wink:
 
kalin4y каза:
ползваме точно два тула за автоматизиран процес на оптимизация. Единия е IBP, другия съм си го писал аз 8)
Няма софтуер, който да е най най :) Всичко си зависи от момента и нуждата ти.
Лично аз ти препоръчвам IBP, като 10 бета релийса им изглежда доста интересен :)
Иначе ако имаш по-конкретни въпроси за него, с удоволствие ще ти отговоря :wink:
ИБП купувал ли си го?
 
kalin4y каза:
бахти
дали няма да има нещо кракче или кий
нещо не ми се дават 1000 долара
ще потърся
 
cecipenev каза:
Някой би ли ми обяснил за какво е този туул?
за SEO
може да прочетеш повече тук
www. ibusinesspromoter. com/
 
аз бих ви препоръчал WebCEO безплатната версия е достатъчно функционална за да изкарате пари от първия си сайт а ако ви хареса може да си го купите има и нещо като безплатен курс ( и платен има)
 
kalin4y каза:
ако искаш ъпдейти и актуално инструментче, с което да си вършиш работата ;) май ще трябва да се бръкнеш 8)
аз познавам един двама дето са си го купили, щото не са намерили крак
но се надявам че моите способности ще ми спестят 1000 долара.
аз 10ц не видях само 9.7.1 версия
търся нещо да е по автоматик и да ми варши повече работа
щото нямам време да ги събмитвам на ръка то 1 сайт ли е
 
coolice каза:
аз бих ви препоръчал WebCEO безплатната версия е достатъчно функционална за да изкарате пари от първия си сайт а ако ви хареса може да си го купите има и нещо като безплатен курс ( и платен има)

батко колкото и да я гледам тази програма нема братче.. все нищо не правя
 
Спокоино тя не се разучава за един ден. А курса погледнали и хелпа е с клипчета как се използва. автоматизира функции на сеото като например дават типс така че да не преклиш с ключовите думи по дадена страница нито да са преклаено малко...
 

Горе