ICN.bg нещо се излагат

vaskoa

New Member
От снощи не ми работят сайтовете при тях. Някой друг с този проблем или да знае нещо ?

И техния сайт не работеше до скоро. Гледам сега обявили там някаква си профилактика от 23:00 до 05:00, за която явно са преценили, че няма нужда да ни уведомят с писмо. Изглежда се очаква всеки ден да им отварям сайта да видя има ли нещо ново.

А сега вече е 8 часа почти, все още нищо не работи и не си вдигат и телефоните. Оставили някакъв запис - 15 мин слушам музика и една кака, която ми обяснява, че "Моето мнение е много важно за тях". Е като ви е толкова важно да си бяхте вдигнали телефона да ви го кажа тогава ... само дали ще ви хареса не знам.

Че и хелп деска не работи гледам. И там не може да пита човек :(
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Бяха ми пратили и майл че ще правят нещо по сървърите но съм го изтрил. Така че предупредиха си.
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Бяха пратили преди месец писмо, че някога си предстои да сменят IP адресите. Друго при мен поне няма.

А и да не си вдигат телефоните на 24 часовия съпорт - излагация си е пълна.

Тръгнаха преди малко най-накрая ...
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Ами всичко спря вчера, хостинг, домейни, в момента пак не им отваря сайта...
 
От: ICN.bg нещо се излагат

За последното тримесечие сайта ми е бил 6 часа офлайн заради тях. (за справка сайт, който е разположен вкъщи на домашен сървър е бил офлайн 3 часа)
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Преди време се бях минал да взема .bg домейн от тия, оказа се че немога да добавя повече от един субдомейн.... писах им на съпорта, извиниха ми се, но не било възможно - да им кажа субдомейните. Помолих ги да ми пренасочат * - никакъв отговор. И така няколко пъти и накрая им теглих една сочна и не се занимавам с тях :)
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Преди време се бях минал да взема .bg домейн от тия, оказа се че немога да добавя повече от един субдомейн.... писах им на съпорта, извиниха ми се, но не било възможно - да им кажа субдомейните. Помолих ги да ми пренасочат * - никакъв отговор. И така няколко пъти и накрая им теглих една сочна и не се занимавам с тях :)

Имах някакви надежди, че може да се оправят нещата при тях, които имам наблюдения да са зле от (момент да проверя...) приблизително Април месец, 2006г. и не ползвам услугите им от 2008г., обаче ти ми уби всякакви надежди :)
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Аз като цяло съм много доволен от тях и бих ги препоръчал на всеки (като изключим тази история :)). Но ползвам само колокация. За другите им услуги нямам впечатления.
 
От: ICN.bg нещо се излагат

Не им е за първи път, няма да е за последен. Отдавна ги ползвах, но не съм доволна!
 

Горе