ICN.Bg: 50% Отстъпка

Maverick

Well-Known Member
....Като допълнителна лятна изненада от днес стартира новата промо оферта на ICN.BG. Само в периода 26.07.2011г - 21.08.2011г. всеки закупил или подновил хостинг услуга ще получи 50% отстъпка с промо код, който може да намерите тук. Само сега имате възможност да спестите до 258 лв. от вашия хостинг пакет.

Научете повече за настоящата промоция

Който има нужда да я ползва :)
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Какъв е минималния период за който можеш да вземеш хостинг. Четох за промоцията им но там не пише за минимален период, а само дават пример с две години.
 
От: От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Какъв е минималния период за който можеш да вземеш хостинг. Четох за промоцията им но там не пише за минимален период, а само дават пример с две години.

Независимо дали подновите съществуващия си пакет или поръчате нов за период от 24 месеца или повече, ICN.Bg Ви предоставя отъпка от 50%...
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Сега видях, че и суперхостинг предлагат 1 година безплатен хост при покупка/подновяване на 2 или повече години.
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

....Като допълнителна лятна изненада от днес стартира новата промо оферта на ICN.BG. Само в периода 26.07.2011г - 21.08.2011г. всеки закупил или подновил хостинг услуга ще получи 50% отстъпка с промо код, който може да намерите тук. Само сега имате възможност да спестите до 258 лв. от вашия хостинг пакет.

Научете повече за настоящата промоция

Мерси за офертата. До колко разбрах поръчваш 24 месеца, плащаш 50% по-млко, демек 12 месеца и получаваш 1 домейн за 2 години или 2 домейна за по 1 година.

А това ново ли е?
32 GB дисково пространство
Неограничен месечен трафик
25 хоствани домейна
11 Хоствани сайта (10 адона)

Преди май адоните бяха по-малко
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

нямам идея дали са си подобрявали плановете. Аз преди 2-3 години бях при тях, но се преместих в др. хост. И само 1 домейн имам при ICN.
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Сега прочетох това в блога им:
От днес при план Ултима ще имате 2 addon домейна в повече, а при Ултима Проте са 3. Всички, които ползват така популярния Икономичен план, вече ще се радват на цели 10 addon сайта (с 8 повече), а за Бизнес планате става 30 бр., (за сравнениет, досега бяха 7). Най-големият хит е Стандарният план, който получава 100 бр. допълнителни домейни.

Доста са вдигнали addon домейните
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Хостинга е много слаб открих 3 дупки и хакнах над 20 сайта който са на него :)
 
От: От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

Мерси за офертата. До колко разбрах поръчваш 24 месеца, плащаш 50% по-млко, демек 12 месеца и получаваш 1 домейн за 2 години или 2 домейна за по 1 година.

А това ново ли е?
32 GB дисково пространство
Неограничен месечен трафик
25 хоствани домейна
11 Хоствани сайта (10 адона)

Преди май адоните бяха по-малко

Този план идва 3,45лв. на месец.
Чувал съм ,че ICN са коректни и добри.
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

То хубаво, но написах кода за подновяване, като указах 2 години
и не ми направи 50% отстъпка
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

То хубаво, но написах кода за подновяване, като указах 2 години
и не ми направи 50% отстъпка
Бъркаш някъде, преди малко пробвах и стана без никакъв проблем .:)
От 165,60 ми намали на 82,80 за Икономичен план.
 
От: ICN.Bg: 50% Отстъпка

С помощта на съпорта се оправи, иначе автоматично не поиска.
 

Горе