Instagram Проблем

ks0lo

Member
Влизам си в профила и гледам във фееда имам някакви профили които никога не съм следвал, прегледах всички профили които следвам и имам към 100 -120 добавени профили незнайно от къде като повечето са на онлайн магазини и т.н възможно ли е фб автоматично да са ми ги сложили или има някакъв чалъм ?
 
От: Instagram Проблем

Може да си си интегрирал профила с този от ФБ. Така последваш всички твои приятели и страници които си харесал от там които имат също закачен инстаграм. Другия вариант е да имаш вирус на компютъра или с някакъв скрипт и да си ги последвал без да знаеш.
 
Инстаграм ми иска телефонен номер, след като съм го регистрирала с имейл. След това известия излизат на телефонни съобщения. Как да ги спра? Или как да не давам телефонен номер? Ще успеете ли да ми помогнете?
 
Инстаграм ми иска телефонен номер, след като съм го регистрирала с имейл. След това известия излизат на телефонни съобщения. Как да ги спра? Или как да не давам телефонен номер? Ще успеете ли да ми помогнете?
От настройките на телефона се спират известията. Без да верифицираш акаунта с телефонен номер няма да имаш и ИГ
 

Горе