Купувам: Instagram акаунти - BG и Worldwide

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Здравейте,

Купувам Instagram акаунти - с българска или worldwide аудитория, няма значение.

Интересуват ме акаунти с поне 2% среден Post Engagement Rate и/или 200+ средно Post Likes на публикуваните снимки. Използвам Phalanx за извличане на тази информация, така че за по-сигурно можете да си проверите рейтингите там, преди да ми пишете, за да знаете дали влизате в моите изисквания.

Може и meme акаунти, това което ме интересува е Engagement-а, а вече доколкото акаунтите тематично отговарят на моите нужди ще преценявам от акаунт до акаунт.

Благодаря!

Здравейте,

Купувам Instagram акаунти - с българска или worldwide аудитория, няма значение.

Интересуват ме акаунти с поне 2% среден Post Engagement Rate и/или 200+ средно Post Likes на публикуваните снимки. Използвам Phalanx за извличане на тази информация, така че за по-сигурно можете да си проверите рейтингите там, преди да ми пишете, за да знаете дали влизате в моите изисквания.

Може и meme акаунти, това което ме интересува е Engagement-а, а вече доколкото акаунтите тематично отговарят на моите нужди ще преценявам от акаунт до акаунт.

Благодаря!
Имам акаунт с последователи от цял свят. Последователите са 32к+(страницата е за модели). Последователите са активни. Engagement rate: 2.28%

songoasd1

New Member
ER ? заключен е и не мога да го проверя, и цена ако може да кажете.
Сега ще го отключа, аз го изчистих преди 5-6 дни. Под изчистих имам предвид, че му изтрих постовете.
Цена 120лв.

mart1to

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
За каква цел ги купувате тези инстаграм акаунти? Рекламна или просто да си качвате снимки?

Ani Nevyanova

New Member
Здравейте! Аз искам да закупя instagram профил,, с абсолютно реални последователи, от България. Да са поне над 500 последователя, предимно жени.
Моля пишете ми на лично.

kiril.kirov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Купувам Instagram профил с последователи от България, да са поне 5000. Няма значение мъже или жени, да е по възможност на модна тематика, хип хоп, градска култура или нещо от рода. Пишете на лично. Благодаря!

Salat

New Member
Здравейте!
Имам няколко акаунти за продажба +-20к последователи (от България).

Ако ви е интересно пишете лс

KITL

New Member
Аз също проявявам интерес към акаунти с БГ аудитория с над 10-20 хил последователи и над 3% ER. Моля да ми пишете на лични, ако предлагате. Благодаря!

Горе