>> Internet Marketing Ebook с Права за Препродаване! <<

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Имам правата на книга за начинаещи в интернет маркетинга – „My Early Days on the Net”

Книгата е на английски и ще помогне на всеки стартиращ в интернет бизнеса да разбере някои от основните неща: как работят търсачките, как да направи и оптимизира сайта си, как да се справя със сървъра и т.н.

Всеки закупил я, ще получи правото да препродава книгата, като задържи цялата печалба и определи сам цената! (MASTER RESALE RIGHTS)

Имайте впредвид, че в книгата е спомената оригиналната и цена която е $17.

Състои се от 86 страници и 8 части, които включват:

Част 1: My early days on the Net
Част 2: Frank Sinatra, Internet Marketing and me...
Част 3: META TAGS, Spiders, and Robots Explained in plain English
Част 4: Write, write, write HTML and learn... and progress
Част 5: SSI Magic!
Част 6: Clients & Servers, Domain Names, Hosting, Daemons, and FTP
Част 7: When John met Amazon, Allen, Corey, and Ken.
Част 8: When John met Amazon, Allen, Corey and Ken - continued.

Цената на книгата + лиценза за препродаване: $8

Приемам плащане с PAYPAL, като на e-maila изпратил сумата ще изпратя книгата + лиценза.

Послепис: На кратко MASTER RESALE RIGHTS означава че вие ставате собственик на тази книга, с малки ограничения вписани в лиценза едно от които е че нямате право да разпространявате книгата безплатно.
 
От: >> Internet Marketing Ebook с Права за Препродаване! <<

Не знам дали си я купувал книгата или си я свалил безплатно, но ако си я доунлоаднал не мисля че трябва да я продаваш. Лично аз я намерих безплатно за 2 мин. Който я иска да ми пише ще му дам линк да си я свали. (ако си я купил пиши едно ЛС и няма да я пращам на никой)
 
От: >> Internet Marketing Ebook с Права за Препродаване! <<

Ами платил съм за нея а и в лиценза пише, че никои няма право да я рязпорстранява безплатно - аз съм я взел легално, а това кои какво прави си е негова работа.
 
От: >> Internet Marketing Ebook с Права за Препродаване! <<

а как ще докажеш че си я купил>?
 

Горе