Introduction to Google Ranking за начинаещи

От: Introduction to Google Ranking

Пиши с две изречения за кво става въпрос, стига си ни заривал с линкове към шитави статии :p
 
От: Introduction to Google Ranking за начинаещи

Обяснява се важността на релевантните резултати, дават приятелски съвет да опростяваме кодовете, страниците и системите и успокояват мастерите че няма ръчно нагласяне на ПР.
ПС: Статия от Офишъл Гугъл Блог може да се нарече по всякакъв друг начин, но не и "шитава"... Гугъл е симбиоза между министерство, религиозна институция и съдбоносен регулировчик за всеки един нет бизнес.
 
"Does Google manually edit its results?" Let me just answer that with our third philosophy: no manual intervention.
Това им е "философията". Но не означава, че не го правят, когато е нужно. Тоест редактират SERP-а винаги...

Примери много: GenBucks, John Chow... и сигурно стотици хиляди други случаи, които не са ме засегнали и не съм разбрал.
 
От: Introduction to Google Ranking за начинаещи

100% го правят, и 100% са корумпирани прасета, преди време един приятел работещ в една голяма фирма за seo, ми спомена че бюджет от $10 000 гарантира някоя друга добра позиция в Г, било въпрос на едно обаждане в едитинг центъра.

Скапаняци са и то глеми и такова нещо като ние не едитваме ръчно няма. И мога да сложа пари на това. И примерите горе го потвърждават, а това че hq на Г не знаят какви глупости стават на долните нива, говори колко са зле и как не е оферта да се пазаруват акцийте им.

А и може да се забележи и колко спам има по първите им места в наши дни. Всеки който цъка в някоя ниша ще ме рабере за какво говоря.:)
 

Горе