iPhone 4, Така евтини???

dwlong

New Member
Искам да си купя мобилен телефон, моят приятел ми препоръча този телефон:http://www.everbuying.com/Airphone-NO-4-Dual-Cards-Quad-Band-Wifi-Java-FM-Touch-Screen-Cell-Phone-Black-p-30663.html
Изглежда добре, това е стил, като iPhone 4, но тя е с много атрактивна цена, така че аз бях много изненадан, както и много нерешителен, той е истински iPhone 4?
 
От: iPhone 4, Така евтини???

Български език, Така Развалени??? :mrgreen: Иначе то си пише, че не е iPhone. Спам ботове ли налазиха форума вече? :)
 
От: iPhone 4, Така евтини???

Явно стават все по добри, скоро за да не ги забележат ще почнат да дават и съвети за оптимизация :)
 
От: iPhone 4, Така евтини???

Погледнете му отговорите в другите теми. Копира отговорите на потребители писали преди него, за да изглежда реалистично.
Много ми е интересно кой е този туул. Доколко знам xrumer не върши тая работа
 
От: iPhone 4, Така евтини???

Това не е iPhone 4.
Брат ми си взе истински iPhone 4 за 900 лв. с 16 GB и бъгнато копче за намаляне.
Хем си го взе чисто нов.
 
От: iPhone 4, Така евтини???

За каква цена може да се намери оригинален iPhone 4?
 
От: iPhone 4, Така евтини???

абе човек това е реплика много ясно,няма нищо общо с оригиналния , операционната система също е измислена а да не говорим за тъч скрийна които едвам работи , а батерията пада за 5 часа , те за това тези компекти ги дават с две батери да си ги сменяш.
 
От: iPhone 4, Така евтини???

Нищо общо няма с оригиналния, поразцъкай в ибей и няма да видиш такива цени. Но ако поразтърсиш, ще намериш по-евтин, но този няма нищо общо с оригиналния.
 
От: iPhone 4, Така евтини???

От 3-4 години ползвама само китайски двусимови реплики и ми вършат много добра работа. Не че са по-добри от оригинала, но не съм имал проблеми досега. А пък най-голямото им предимство е двете карти.
 
От: iPhone 4, Така евтини???

да предимство е само двете карти , но наистина без да се заяждам кажи коко ти държи батерията , в разговор и без разговори също.Защото смених 3 такива и всичките падаха рамките на деня (12 часа), без да говоря много , което си е един наистина проблем .
 

Горе