IT специалисти от Индия търсят работа в България

Miracle

New Member
Здравейте!
Търси се работа в различни сфери (предимно IT) на специалисти от Индия. В IT сферта се предлагат доста добри кандидатури. При проявен интерес, ще бъдат изпратени CV-та според търсените от Вас критерии. Кандидатите са готови да живеят и работят в България. Моля, при проявен интерес, пишете на email: [email protected]
 
Кандидатите oт Ченай, Бангалор, Пуна или Хидерабад са? Ако да, предполагам имат опит в SSO или са наскоро завършили? С финансови профили ли са?
 
Hi! We are looking for a recruiters, which can help us with finding candidates for job offers which we publish. The candidates which you send to us must meet all the criteria in the job offer. We are going to pay you 1 $ per each approved CV. If you send us 20 per day - you are going to recive 20 $. For more information or you would like to be a partner, please apply at [email protected]

А, то какво било, някой се опитва да си изкара надницата ( 1 долар ). Заглавието също е грешно защото не виждам индийци да търсят работа, по-скоро балъци търсят "code monkeys" от Индия срещу долар комисионна. Вместо да се мъчиш да си изкараш долара, който няма да изкараш дори и да прати някой СВ, защото те ще пращат мейла и няма да разберат, че ти си ги пратила, да се беше занимавала да си развиеш това: https://www.predpriemach.com/threads/Фирма-за-подбор-на-персонал.68016/
 
Последно редактирано:
Така...да вкарам малко яснота - това са два различни проекта - този от обявата - не търсим CV-та, а ги предлагаме и втория, който сте намерили - търсим CV-та за обявени от нас позиции и предлагаме заплащане срещу това! Моля, да се чете по-внимателно и да се внимава с нападките! Смятам, че ми дължите извинение!
 
Кандидатите oт Ченай, Бангалор, Пуна или Хидерабад са? Ако да, предполагам имат опит в SSO или са наскоро завършили? С финансови профили ли са?
Здравейте! Благодаря за запитването! Кандидатите са от всички краища на Индия. Имаме кандидатури на опитни специалисти, както и на такива с по-малко опит. Повечето са с профил Информационни технологии.
 
А, то какво било, някой се опитва да си изкара надницата ( 1 долар ). Заглавието също е грешно защото не виждам индийци да търсят работа, по-скоро балъци търсят "code monkeys" от Индия срещу долар комисионна. Вместо да се мъчиш да си изкараш долара, който няма да изкараш дори и да прати някой СВ, защото те ще пращат мейла и няма да разберат, че ти си ги пратила, да се беше занимавала да си развиеш това: https://www.predpriemach.com/threads/Фирма-за-подбор-на-персонал.68016/
Що за злоба?! Това са два различни проекта - този от обявата - не търсим CV-та, а ги предлагаме и втория, който сте намерили - търсим CV-та за обявени от нас позиции и предлагаме заплащане срещу това! Т.е. аз плащам 1 $ за CV, а не търся да изкарвам! Моля, да се чете по-внимателно и да се внимава с нападките! Смятам, че ми дължите извинение!
 
Ами ние сме индийците за американците. Сигурно и те така ни виждат, както ние индийците.
 
Ами ние сме индийците за американците. Сигурно и те така ни виждат, както ние индийците.
Всъшност не е баш така :)

Класификацията не е правилна. Зависи от човека не от нацията.
 
Всъшност не е баш така :)

Класификацията не е правилна. Зависи от човека не от нацията.

Аз говоря от гледна точка на парите. Иначе, ако считаха, че качеството ни е ниско щяха да предпочетат индийците.
 
Не всичко пак е до пари. Има си хора има си фирми, които са по - благи.
Баджанака ми е програмист и работи с американци, корейци, китайци, индийци и др. Неговото мнение: корейците яко гърч няма празник няма делник. По - интересното е, че след работа с китайци обмислял да ходи на психиатър. Парите в случая не са решаващи (заплата, командировка си тече). Имам приятели напускащи работа поради единствената причина - голяма скука.
Най - добре е да работиш това което ти е интересно. Парите... ми то се живее и с малко и с много. Повече пари повече харчиш и пак не стигат. Работил съм в София старши програмист е успявах да си наместя заплатата в пъти по голяма от сегашната.
Тръгнеш ли примерно с идеята за още и още, няма да си щастлив.

ПС Много философски стана. Не ми е силната страна :).
 
Не всичко пак е до пари. Има си хора има си фирми, които са по - благи.
Баджанака ми е програмист и работи с американци, корейци, китайци, индийци и др. Неговото мнение: корейците яко гърч няма празник няма делник. По - интересното е, че след работа с китайци обмислял да ходи на психиатър. Парите в случая не са решаващи (заплата, командировка си тече). Имам приятели напускащи работа поради единствената причина - голяма скука.
Най - добре е да работиш това което ти е интересно. Парите... ми то се живее и с малко и с много. Повече пари повече харчиш и пак не стигат. Работил съм в София старши програмист е успявах да си наместя заплатата в пъти по голяма от сегашната.
Тръгнеш ли примерно с идеята за още и още, няма да си щастлив.

ПС Много философски стана. Не ми е силната страна :).

Да прав си за оценката на парите. Вярно е, че влизаш в една зона на това да искаш още и още...
Иначе, изобщо не коментирах какви са като хора, а по-скоро изцяло, че са по-евтина алтернатива. Но не винаги и качествена.
 
Момчета, така като стана приказка, във вашите фирми IT специалисти не търсят ли? :) Да докарам няколко от Индия? :)
И друго - от България пък набираме за Люксембург и Белгия IT специалисти.
Ще се радвам ако някой прояви интерес.
Поздрави!
 
Responsibilities:
• Develop code which is clear, well-structured, testable and scalable
• Define clear APIs
• Ensure high-quality deliverables
• Support the product launching and user adoption efforts
• Have clear service-oriented attitude and work closely with Fortune-500 customers
• Work within an agile and distributed team, in a collaborative and fast-paced environment
• Learn and share knowledge inside the team

Requirements:
• Strong background in Java and web-app development (at least 4 years) with lead market frameworks like Spring, Hibernate/JAP, JSF, Maven, …
• Good understanding of OOP & FP
• Strong analytical problem solving skills
• Good communication skills and fluency in English (fluency in French is a plus)
• Ready to work in an agile and distributed team
• Be curious and innovative
 
Търсят се Java Developers. Заплатата варира между 2300 и 3300 евро (чисто, след данъците). Има възможност за осигуряване в България на тази заплата (по желание на служителя). Пращаме спрециалистите като командировани ако се избере вариант на осигуряване в България. Бивате наети от белгийска HR компания, която осигурява специалисти за работа по различни проекти (между 6 месеца и 2 години) във фирми и държавни учреждения. Хубавото е, че след като изтече един проекти докато се намери подходящо следващо работно място (обикновено до 1 месец), Вие продължавате да получавате заплата и осигуровки. Специалистите, изпратени от нас работят в големи и престижни компании в Люксембург и Белгия (за Белгия е задължителен освен английския език и френски), както и в Европарламента и правителството (отнася се и за двете страни). Подписва се първоначален договор за 9 месеца и ако всичко е наред между работодател и служител, договора бива удължен. Настаняването (квартирата) се заплаща от служителя, като работодателя би могъл да съдейства при намирането на такава и заплащането на първите наеми (като ги удържа от заплатата). За самолетен билет до съответната страна, работодателя също може да съдейства като покрие разходите (удържа се от заплатата). При необходимост от повече информация съм на разположение.
 
Не знаех, че евроинституциите набират работна ръка чрез фирми-подизпълители... По мое време беше само чрез изпити от по няколко кръга! Колко са се променили нещата...
 

Горе